Lenovo ThinkVision T32p-30 ви помага да оптимизирате продуктивността си като ви осигурява подобрен изглед и повече екранно пространство при работа с таблици, документи и графики. Той разполага със стилен дизайн, ергономична стойка, държач за телефон и отлична организация за кабели. Те ви гарантират, че вашето работно пространство ще бъде подредено и ще изглежда по най-добрия начин. Освен това може да променяте позицията на монитора с лекота, което ви гарантира, че ще работите във възможно най-удобната за вас позиция. Lenovo ThinkVision T32p-30 има сертификат T?V, който ви гарантира безупречно визуално изживяване без напрежение и умора за очите ви. Този монитор разполага с голям 32-инчов екран с QHD (3840×2160) резолюция. Той ви осигурява по-голямо екранно пространство и картина с по-добра яснота и яркост. Мониторът ви осигурява 99% sRGB цветова гама, която го прави идеалния избор за видео редактори и други професионалисти в сферата на анимацията. Освен това IPS екранът му ви гарантира перфектна видимост, независимо от ъгъла под който гледате екрана.
Монитор Lenovo-ПОДОБРЕН ИЗГЛЕД И ПОВЕЧЕ ЕКРАННО ПРОСТРАНСТВО
Офертата е валидна до 03.10.2024
ДНИ
ЧАСА
МИН
СЕК
Добави промо код „TEHCOMNEW“ и получи 10% отстъпка при първа поръчка
589,23 € / 1152,43 лв.
за бизнеса и за дома
Lenovo ThinkVision T32p-30 31.5″IPS, 16:9, 3840×2160, 16:9, 1000:1, 4 ms, 350 nits, USB Type C, USB Hub, Tilt, Swivel, Pivot, Height Adjust Stand, HDMI, DP,
Купи с
13 x €54.20 (13 x 106.01 лв.)
Описание
Допълнителна информация
| Производител |
|---|
Отзиви (0)
Бъдете първият написал отзив за “Монитор Lenovo-ПОДОБРЕН ИЗГЛЕД И ПОВЕЧЕ ЕКРАННО ПРОСТРАНСТВО”
Технически характеристики
| Размер на екрана, inch | 31.5" (80.01 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.1812 x 0.1812 mm |
| Време за реакция, ms | 4ms |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Яркост, cd/m2 | 350cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 000:1 |
| Динамичен контраст | 3 000 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | Standard |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| HDMI | HDMI |
| Display port | DisplayPort |
| USB-C | USB Type-C |
| USB хъб | 4 USB-A 3.2 Gen 1 |
| Наклон | -5° ~ 23° |
| Хоризонтално завъртане | ± 45° |
| Вертикално завъртане | ± 90° |
| Регулиране на височина | 155 mm |
| Стандарти | Energy Star Certified, TCO 9.0, TCO Edge 2.0, EPEAT Gold, RoHS |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 71.4 x 23.5 x 60.0 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
Shipping & Delivery
Свързани продукти
Монитор-БЕЗУПРЕЧНА КАРТИНА С ЯРКИ И ТОЧНИ ЦВЕТОВЕ
136,63 € / 267,23 лв.
Монитор-ВИСОКОКАЧЕСТВЕНИ ВИЗУАЛИЗАЦИИ С ЯРКИ И ТОЧНИ ЦВЕТОВЕ
209,12 € / 409,00 лв.
Монитор-МОНИТОР С ТЪНКИ РАМКИ И КРАСИВ ИЗЧИСТЕН ДИЗАЙН
275,59 € / 539,01 лв.
Монитор-ПРЕДЛАГА НЕНАДМИНАТИ ВИЗУАЛИЗАЦИИ И КАРТИНА С НЕВЕРОЯТНИ ЦВЕТОВЕ
268,78 € / 525,69 лв.
Монитор-ЯРКИ ЦВЕТОВЕ И ОПТИМАЛЕН ЗРИТЕЛЕН КОМФОРТ
434,09 € / 849,01 лв.
НАСЛАДЕТЕ СЕ НА ПЕРФЕКТНА КАРТИНА, КОГАТО ИГРАЕТЕ ЛЮБИМИТЕ С ИГРИ
204,00 € / 398,99 лв.

Отзиви
Все още няма отзиви.