Lenovo ThinkVision S24e-20 е висококачествен 23,8 монитор, който е перфектното решение за всеки бизнес, който иска да улесни работния си процес. Той разполага с ултра тънки рамки, които ви позволяват да се съсредоточите върху екрана му с лекота, а ако пожелаете може да работите и на няколко монитора едновременно. Този монитор разполага с 23,8 инчов FHD (1920×1080) дисплей, който ви осигурява изображения с ярки и ясни цветове, независимо от заобикалящата ви светлина. Той ви гарантира безупречно визуално изживяване и отлична картина във всеки един момент от работния ви ден. Освен това мониторът разполага с широк ъгъл на видимост от 178° и удобна стойка, която ви позволява да променяте наклона на дисплея с лекота. Lenovo ThinkVision S24e-20 разполага с множество портове, които ви позволяват да свържете различни периферни устройства към него бързо и лесно. Този монитор разполага със сертификат T?V, който ви гарантира безупречно визуално изживяване без напрежение и умора за очите ви.
Монитор-НАСЛАДЕТЕ СЕ НА ТОЧНИ И ЯРКИ ЦВЕТОВЕ
Офертата е валидна до 03.10.2024
ДНИ
ЧАСА
МИН
СЕК
Добави промо код „TEHCOMNEW“ и получи 10% отстъпка при първа поръчка
162,47 € / 317,76 лв.
за бизнеса и за дома
Lenovo ThinkVision S24e-20 23.8″ FHD VA 16:9, 1920×1080, 6 ms, 3000:1, Tilt Stand, HDMI, VGA
Купи с
13 x €14.95 (13 x 29.24 лв.)
Описание
Допълнителна информация
| Производител |
|---|
Отзиви (0)
Бъдете първият написал отзив за “Монитор-НАСЛАДЕТЕ СЕ НА ТОЧНИ И ЯРКИ ЦВЕТОВЕ”
Технически характеристики
| Размер на екрана, inch | 23.8" (60.45 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Тип на матрицата | VA |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.2745 x 0.2745 mm |
| Време за реакция, ms | 6ms |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Яркост, cd/m2 | 250cd/m2 |
| Статичен контраст | 3 000:1 |
| Динамичен контраст | 3 000 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | FreeSync |
| HDMI | HDMI |
| VGA | VGA |
| Наклон | -5° ~ 22° |
| Стандарти | ENERGY STAR, CCC, TCO 8.0, TCO Edge 2.0, RoHS, EPEAT Silver |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 54.0 x 17.3 x 43.5 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
Shipping & Delivery
Свързани продукти
Xblitz Pure Bluetooth слушалки
17,90 € / 35,01 лв.
Детски часовник smartwatch GPS Xblitz Watch Me Син, 1.22“TFT, SOS
Монитор-БЕЗУПРЕЧНИ ЦВЕТОВЕ С БЕЗПОГРЕШНА ТОЧНОСТ
152,88 € / 299,01 лв.
Монитор-ВИСОКОКАЧЕСТВЕНИ ВИЗУАЛИЗАЦИИ С ЯРКИ И ТОЧНИ ЦВЕТОВЕ
209,12 € / 409,00 лв.
Монитор-МОНИТОР С ТЪНКИ РАМКИ И КРАСИВ ИЗЧИСТЕН ДИЗАЙН
275,59 € / 539,01 лв.
Монитор-ПРЕДЛАГА НЕНАДМИНАТИ ВИЗУАЛИЗАЦИИ И КАРТИНА С НЕВЕРОЯТНИ ЦВЕТОВЕ
268,78 € / 525,69 лв.
ЯРКИ И КАЧЕСТВЕНИ ИЗОБРАЖЕНИЯ
127,31 € / 249,00 лв.

Отзиви
Все още няма отзиви.