Мониторът LG 4K UHD осигурява изключителна наситеност, детайлност и високо качество на всички ваши творчески задачи и любимо съдържание, както сте мечтали. С DCI-P3 95% (станд.) и HDR10 при 31,5-инчов 4K IPS, който предлага 4 пъти повече пиксели отколкото Full HD, вашата работа грее с яркост и прецизни цветове, както сте желали, което дава възможност за лесно възпроизвеждане на изображенията на екрана. 31,5-инчовият 4K UHD монитор поддържа широк спектър на цветове, 95% от цветовата гама на DCI-P3 (станд.), което е идеално за професионални творци при ретуширане на изображения и точно изобразяване на цвета на цифрово съдържание. Цветовете са калибрирани, за да показват оригинално замисления цвят, така че качеството на картината да е прецизно. 32UN650K разкрива нова ера при 4K HDR играта на конзола, като не само носи тръпка с чудесната си картина и звук, но и ви помага да печелите повече битки с AMD FreeSync, Dynamic Action Sync (Динамично синхронизиране на действието) и Black Stabilizer (Стабилизатор на черното). Изследва HDR съдържание от множество услуги за стрийминг. Резултатът е най-истински, с реалистична яркост и широк цветови диапазон при възпроизвеждане на LG 4K UHD монитор с технология HDR10 в подкрепа на цветовото пространство DCI-P3 (станд.). Приложението LG Switch помага да оптимизирате монитора в съответствие с вашата работа и живот. Лесно разделяте екрана на до 6 области, променяте темата или стартирате видео разговор с бутон за бърз достъп. Стойката One-Click (Едно щракване) улеснява извършването на монтажа без никакво оборудване и позволява гъвкаво регулиране на височината и накланянето на големия екран, за да застане той в оптималната за вас позиция.
LG 32UN650K-W, 31.5″ UltraFine UHD LED AG, IPS, DCI-P3 95%, 5ms, 350 cd/m2, 1000:1, 3840×2160, HDR 10, HDMI, DisplayPort, Radeon FreeSync, Dynamic Action Sync, Headphone out, Height, Tilt, Speaker, Black
Офертата е валидна до 03.10.2024
ДНИ
ЧАСА
МИН
СЕК
Добави промо код „TEHCOMNEW“ и получи 10% отстъпка при първа поръчка
351,80 € / 688,06 лв.
за забавление и игри
LG монитори
999 налични
Купи с
13 x €32.36 (13 x 63.29 лв.)
Описание
Допълнителна информация
| Тегло | 11,2 кг |
|---|---|
| Размери | 23 × 82,1 × 50,7 см |
Технически характеристики
| Размер на екрана, inch | 31.5" (80.01 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.18159 x 0.18159 mm |
| Време за реакция, ms | 5ms |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Яркост, cd/m2 | 350cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 000:1 |
| Динамичен контраст | 1 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | Standard |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | 5W x2 |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | 2 HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | - |
| USB хъб | - |
| Наклон | -5° ~ 15° |
| Хоризонтално завъртане | - |
| Вертикално завъртане | - |
Shipping & Delivery
Свързани продукти
Монитор Fujitsu-МОНИТОР СПЕЦИАЛНО ПРОЕКТИРАН ЗА ИНТЕНЗИВНА ОФИС РАБОТА
246,73 € / 482,56 лв.
Монитор Fujitsu-ПЕРФЕКТЕН ЦВЯТ И ПРОИЗВОДИТЕЛНОСТ, ДОСТОЙНИ ЗА ВСЕКИ БИЗНЕС ПРОФЕСИОНАЛИСТ
385,71 € / 754,38 лв.
Монитор Fujitsu-ПЕРФЕКТНОТО КОНФЕРЕНТНО РЕШЕНИЕ
398,71 € / 779,81 лв.
Монитор LG-ПРОМЕНЕТЕ ПРАВИЛАТА НА ИГРАТА.
597,45 € / 1168,51 лв.
Монитор LG-ЯРКИ И ПРЕЦИЗНИ ЦВЕТОВЕ.
120,15 € / 234,99 лв.
Монитор-ВИСОКОКАЧЕСТВЕНИ ВИЗУАЛИЗАЦИИ С ЯРКИ И ТОЧНИ ЦВЕТОВЕ
209,12 € / 409,00 лв.
Монитор-ЯРКИ ЦВЕТОВЕ И ОПТИМАЛЕН ЗРИТЕЛЕН КОМФОРТ
434,09 € / 849,01 лв.
НАСЛАДЕТЕ СЕ НА ПЕРФЕКТНА КАРТИНА, КОГАТО ИГРАЕТЕ ЛЮБИМИТЕ С ИГРИ
204,00 € / 398,99 лв.

