Acer Nitro XF243YPbmiiprx e 23.8-инчов FHD 1920×1080 монитор, който ви осигурява ярки и качествени изображения. Високата резолюция на този монитор ви осигурява картина с отлични детайли и го прави перфектен за гейминг и други приложения, които изискват HD визуализации. Мониторът е снабден и с технологията FreeSync Premium, която свежда графичните изкривявания до минимум, а вие може да изпитате бърза графика, без прекъсване. В допълнение бързото време за реакция от 0.5 мс (мин.) ще ви помогне да имате светкавични реакции, когато играете любимите си игри, а всеки ваш ход ще бъде изпълнен плавно и без забавяне. Ултра бързата честота на опресняване, която достига до 165 херца ви гарантира, че всеки ваш ход ще бъде изпълнен плавно и без забавяне, а всяка графика ще изглежда безупречно. Вградената IPS технология и широкия ъгъл на видимост ви осигуряват ярки и ясни изображения, независимо къде седите и под какъв ъгъл гледате екрана. На практика Acer Nitro XF243YPbmiiprx няма никакви рамки, което ви осигурява повече екранно пространство и ви помага да се потопите във всяка игра изцяло, дори когато играете на повече от един монитор едновременно. Освен това мониторът разполага с два вградени високоговорителя, които ви осигуряват отлично аудио качество и перфектен звук. В допълнение може да променяте наклона и завъртането на екрана, което ви гарантира максимално удобство дори по време на дълги гейминг маратони.
НАСЛАДЕТЕ СЕ НА ПЕРФЕКТНА КАРТИНА, КОГАТО ИГРАЕТЕ ЛЮБИМИТЕ С ИГРИ
Офертата е валидна до 03.10.2024
ДНИ
ЧАСА
МИН
СЕК
Добави промо код „TEHCOMNEW“ и получи 10% отстъпка при първа поръчка
204,00 € / 398,99 лв.
за забавление и игри
Acer Nitro XF243YPbmiiprx, 23.8″ IPS, Anti-Glare, ZeroFrame, FreeSync Prem., Fliker-Less, HDR 10, 0.5ms(Min.), 100M:1, 250nits, 1920×1080 FHD, up to 165Hz, 2xHDMI, DP, Audio out, 2x2W, Height adj., Tilt, Pivot, Swivel, Black
Купи с
13 x €18.77 (13 x 36.71 лв.)
Описание
Допълнителна информация
| Производител |
|---|
Отзиви (0)
Бъдете първият написал отзив за “НАСЛАДЕТЕ СЕ НА ПЕРФЕКТНА КАРТИНА, КОГАТО ИГРАЕТЕ ЛЮБИМИТЕ С ИГРИ”
Технически характеристики
| Размер на екрана, inch | 23.8" (60.45 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Време за реакция, ms | 2ms |
| Честота на опресняване, Hz | 144Hz (overclockable 165Hz) |
| Яркост, cd/m2 | 250cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 000:1 |
| Динамичен контраст | 100 000 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | FreeSync |
| Вградени говорители | 2W x2 |
| HDMI | 2 HDMI |
| Display port | DisplayPort |
| Наклон | -5° ~ 25° |
| Хоризонтално завъртане | 360° |
| Регулиране на височина | 120 mm |
| Рамка | ZeroFrame |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
Shipping & Delivery
Свързани продукти
Xblitz Power bank 10000mAh
94,59 € / 185,00 лв.
Xblitz Pure Bluetooth слушалки
17,90 € / 35,01 лв.
Детски часовник smart часовник GPS Xblitz Love me , 1.22“TFT, SOS, pink
Монитор-БЕЗУПРЕЧНИ ЦВЕТОВЕ С БЕЗПОГРЕШНА ТОЧНОСТ
152,88 € / 299,01 лв.
Монитор-МОНИТОР С ТЪНКИ РАМКИ И КРАСИВ ИЗЧИСТЕН ДИЗАЙН
275,59 € / 539,01 лв.
Монитор-ЯРКИ ЦВЕТОВЕ И ОПТИМАЛЕН ЗРИТЕЛЕН КОМФОРТ
434,09 € / 849,01 лв.

Отзиви
Все още няма отзиви.