LG UHD 4K мониторът осигурява изключителна яснота, детайлност и високо качество на всички ваши творчески задачи и любимо съдържание, както сте мечтали. С DCI-P3 95% (станд.) и HDR10 при 31,5-инчов 4K IPS, който предлага 4 пъти повече пиксели отколкото Full HD, вашата работа грее с яснота и прецизни цветове, както сте желали, което дава възможност за лесно възпроизвеждане на изображения на екрана. 31,5-инчовият UHD 4K монитор поддържа широк спектър на цветове, 95% от цветовата гама на DCI-P3 (станд.), което е идеално за професионалните творци при ретуширане на изображения и точно изобразяване на цвета на цифровото съдържание. Цветовете са калибрирани, за да показват оригинално замисления цвят, така че качеството на картината да е прецизно. 32UN650 подпомага навлизането в новата ера на преживяванията при игра на 4K HDR конзола, като не само носи неусещана досега тръпка с чудесната си картина и звук, но и ви помага да печелите повече битки с AMD FreeSync, Dynamic Action Sync (Динамично синхронизиране на действието) и Black Stabilizer (Стабилизатор на черното). HDR съдържание от няколко услуги за стрийминг. Резултатът е възможно най-реалистичен с висока яркост и широк цветови диапазон при игра на LG UHD 4K монитор с технология HDR10 при поддържане на цветово пространство DCI-P3 (станд.).
Монитор LG-ИЗПИПАНИ ДЕТАЙЛИ.
Офертата е валидна до 03.10.2024
ДНИ
ЧАСА
МИН
СЕК
Добави промо код „TEHCOMNEW“ и получи 10% отстъпка при първа поръчка
475,00 € / 929,02 лв.
за забавление и игри
LG 32UN650-W, 31.5″ UltraFine UHD LED AG, IPS, DCI-P3 95%, 5ms, 350 cd/m2, 1000:1, 3840×2160, HDR 10, HDMI, DisplayPort, Radeon FreeSync, Dynamic Action Sync, Headphone out, Height, Pivot, Tilt, PIP, Speaker, Black
Купи с
13 x €43.69 (13 x 85.45 лв.)
Описание
Допълнителна информация
| Производител |
|---|
Отзиви (0)
Бъдете първият написал отзив за “Монитор LG-ИЗПИПАНИ ДЕТАЙЛИ.”
Технически характеристики
| Размер на екрана, inch | 31.5" (80.01 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.18159 x 0.18159 mm |
| Време за реакция, ms | 5ms |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Яркост, cd/m2 | 350cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 000:1 |
| Динамичен контраст | 1 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | FreeSync |
| Вградени говорители | 5W x2 |
| HDMI | 2 HDMI |
| Display port | DisplayPort |
| Наклон | -5° ~ 20° |
| Хоризонтално завъртане | yes |
| Регулиране на височина | 110 mm |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 71.4 x 22.7 x 48.6 (59.6) cm |
| Цвят | Black/Silver |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
Shipping & Delivery
Свързани продукти
Xblitz Pure Bluetooth слушалки
17,90 € / 35,01 лв.
Дрон TK 106 RHW ID
Компютър за колело Xblitz SPEED C1 водоустойчив 21 функции
25,05 € / 48,99 лв.
Монитор-БЕЗУПРЕЧНА КАРТИНА С ЯРКИ И ТОЧНИ ЦВЕТОВЕ
136,63 € / 267,23 лв.
НАСЛАДЕТЕ СЕ НА ПЕРФЕКТНА КАРТИНА, КОГАТО ИГРАЕТЕ ЛЮБИМИТЕ С ИГРИ
204,00 € / 398,99 лв.
ЯРКИ И КАЧЕСТВЕНИ ИЗОБРАЖЕНИЯ
127,31 € / 249,00 лв.

Отзиви
Все още няма отзиви.