AOC 25G3ZM/BK е 24.5-инчов монитор с VA панел и 1920×1080 резолюция, който ви осигурява изображения с безупречно качество и ненадминати по яркост цветове. Той е специално проектиран, така че да отговори на високите изисквания на всеки гейминг ентусиаст. Този монитор е идеалният избор за всеки гейминг фен, който иска да разгроми опонентите си на виртуалното бойно поле. Той е снабден с технологията AdaptiveSync, която синхронизира графичния процесор и монитора. Така графичните изкривявания са сведени до минимум, а вие може да изпитате бърза графика, без прекъсване. Ултра бързото време за реакция на монитора от 1 мс елиминира замъгляването и ви гарантира отлична картина без ghosting, когато играете игри, редактирате видеа или гледате филми. В комбинация с ултра бързата си 240 Hz честота на опресняване, всяко ваше движение и действие ще бъде изпълнено мигновено и без неприятен лаг. Така може да сте сигурни, че всеки ваш опонент на виртуалното бойно поле ще бъде разгромен с лекота. Освен това може да контролирате позицията на монитора изцяло, така че да бъдете сигурни, че се наслаждавате на любимите си игри по възможно най-удобния за вас начин.
AOC 25G3ZM/BK, 24.5″ VA WLED, 1920×1080@240Hz, 1ms GtG, 0.5ms MPRT, 300cd m/2, 3000:1, 80M:1 DCR, AdaptiveSync, FlickerFree, Low Blue Light, Tilt, Height Adjust, Pivot, Swivel, 2xHDMI, DP, USB hub
Офертата е валидна до 03.10.2024
ДНИ
ЧАСА
МИН
СЕК
Добави промо код „TEHCOMNEW“ и получи 10% отстъпка при първа поръчка
140,40 € / 274,60 лв.
за забавление и игри
AOC монитори
999 налични
Купи с
13 x €12.92 (13 x 25.27 лв.)
Описание
Допълнителна информация
| Тегло | 6,34 кг |
|---|---|
| Размери | 16 × 62 × 53,8 см |
Технически характеристики
| Размер на екрана, inch | 24.5" (62.23 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | WLED |
| Тип на матрицата | VA |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Време за реакция, ms | 1ms |
| Честота на опресняване, Hz | 240Hz |
| Яркост, cd/m2 | 300cd/m2 |
| Статичен контраст | 3 000:1 |
| Динамичен контраст | 80 000 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Честота H/ V | 30 - 255 kHz/48 - 240 Hz |
| Тип синхронизация | Adaptive-Sync |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | 2 HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | - |
| USB хъб | - |
| Наклон | -5° ~ 23° |
| Хоризонтално завъртане | -30° ~ 30° |
| Вертикално завъртане | yes |
Shipping & Delivery
Свързани продукти
Монитор Fujitsu-КАРТИНА С ПОСТОЯННО ВИСОКО КАЧЕСТВО И ПЕРФЕКТНИ ЦВЕТОВЕ
317,11 € / 620,21 лв.
Монитор Fujitsu-ПЕРФЕКТНА КАРТИНА, УМНИ БИЗНЕС ФУНКЦИИ И ОТЛИЧНА ЕРГОНОМИЧНОСТ
390,01 € / 762,79 лв.
Монитор LG-ПРОМЕНЕТЕ ПРАВИЛАТА НА ИГРАТА.
597,45 € / 1168,51 лв.
Монитор Samsung-ИНОВАТИВНИ ДИСПЛЕИ ЗА МОЩНА ПРОИЗВОДИТЕЛНОСТ.
400,07 € / 782,47 лв.
Монитор-ВИСОКОКАЧЕСТВЕНИ ВИЗУАЛИЗАЦИИ С ЯРКИ И ТОЧНИ ЦВЕТОВЕ
209,12 € / 409,00 лв.
Монитор-НАСЛАДЕТЕ СЕ НА ТОЧНИ И ЯРКИ ЦВЕТОВЕ
162,47 € / 317,76 лв.
Монитор-ПРЕДЛАГА НЕНАДМИНАТИ ВИЗУАЛИЗАЦИИ И КАРТИНА С НЕВЕРОЯТНИ ЦВЕТОВЕ
268,78 € / 525,69 лв.
ЯРКИ И КАЧЕСТВЕНИ ИЗОБРАЖЕНИЯ
127,31 € / 249,00 лв.

