Fujitsu P2410 TS CAM е IPS монитор, който ви осигурява перфектна картина, умни бизнес функции и отлична ергономичност. Той разполага с мултифункционален USB Type-C хъб, който го прави идеален избор за всеки модерен и динамичен офис. Този монитор има предварително калибриран дисплей, който ви осигурява отлична цветова точност и ви гарантира, че всеки ваш проект ще бъде изпълнен перфектно. Мониторът има оптимизиран дизайн с USB хъб от дясната си страна, който ви осигурява оптимална подредба на кабелите на бюрото ви. Това го прави ергономичен и ултра практичен за по-голямата част от потребителите. Функцията KVM намалява необходимия USB хардуер като използва един дисплей за няколко различни устройства. Fujitsu P2410 TS CAM е перфектен избор за лесно вписване и професионални видео конференции, тъй като идва с Full HD камера, която е съвместима с Windows HELLO. Освен това микрофонът ви гарантира перфектно аудио качество, тъй като намалява страничните звуци и предава гласа ви с кристална яснота. Панелът на монитора намалява излъчваната синя светлина и предпазва зрението ви без да компрометира качеството на картината и яркостта на цветове, които виждате. Вграденият му автоматичен сензор за яркост адаптира яркостта на монитора максимално, така че да спести енергия и да увеличи продуктивността ви като намали напрежението за зрението ви максимално. Софтуерът DisplayView ви позволява да конфигурирате вашия монитор с лекота за отдалечено управление, административни задачи и много други. Освен това мониторът има удължен експлоатационен живот, тъй като фърмуерните му обновявания може да бъдат правени от потребителя, без намеса от професионалисти.
Монитор Fujitsu-ПЕРФЕКТНОТО КОНФЕРЕНТНО РЕШЕНИЕ
Офертата е валидна до 03.10.2024
ДНИ
ЧАСА
МИН
СЕК
Добави промо код „TEHCOMNEW“ и получи 10% отстъпка при първа поръчка
398,71 € / 779,81 лв.
за бизнеса и за дома
Fujitsu DISPLAY P2410 WE CAM, LED, PL, IPS, 5ms, 1000:1, 300 cd/m2, 1920×1200 16:10, 1xDPOut(Daisy Chain), 1xDP1.2,1xHDMI1.4,4xUSB, 1xUSB-C 95W, 1xGB LAN, 6-in-1 St, WebCam 2.0MP, Sp.2x2W, H.adj.150mm,Rot.90°,Tilt -5°/+35°, Sw.angle 345°, Marble grey
Купи с
13 x €36.68 (13 x 71.74 лв.)
Описание
Допълнителна информация
| Производител |
|---|
Отзиви (0)
Бъдете първият написал отзив за “Монитор Fujitsu-ПЕРФЕКТНОТО КОНФЕРЕНТНО РЕШЕНИЕ”
Технически характеристики
| Размер на екрана, inch | 23.8" (60.45 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:10 |
| Технология | LED |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Резолюция | 1920x1200 |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.2745 mm |
| Време за реакция, ms | 5ms |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Яркост, cd/m2 | 250cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 000:1 |
| Динамичен контраст | 20 000 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Честота H/ V | 30 - 82 kHz/48 - 76 Hz |
| Тип синхронизация | Standard |
| Web камера, MP | WebCam 2.0MP |
| Вградени говорители | 2W x2 |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| HDMI | HDMI |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | Daisy Chain Technology: DP out |
| USB-C | USB Type-C |
| USB хъб | 3 USB 3.2 Type A, USB 3.2 Gen1 Type B |
| Наклон | -5° ~ 35° |
| Хоризонтално завъртане | 345° |
| Вертикално завъртане | 90° |
| Регулиране на височина | 150 mm |
| Стандарти | TCO Certified, ENERGY STAR 8.0, EPEAT Silver (dedicated regions); EN 62368-1, CE certification according to EC Directive 2004/108/EEC, RoHS, WEEE, IT-Eco-Declaration |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 53.9 x 21.3 x 50.1 cm |
| Цвят | Matte Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Други | 16.7 million colors; Gamut 99% sRGB color space; Audio Out (3.5 mm stereo phone jack for head phone), Kensington lock prepared; Brightness, Contrast, Black level, Auto Brightness, ACR, Lighting Guide; Low Blue Light, FlickerFree |
Shipping & Delivery
Свързани продукти
Xblitz Power bank 10000mAh
94,59 € / 185,00 лв.
Детски часовник smartwatch GPS Xblitz Watch Me Розов, 1.22“TFT, SOS
Дрон TK 106 RHW ID
Дрон eSTAR ROCKET 30cm
71,58 € / 140,00 лв.
КАРТИНА С ОТЛИЧНИ ДЕТАЙЛИ И ПЕРФЕКТНИ ЦВЕТОВЕ
111,97 € / 218,99 лв.
Монитор-БЕЗУПРЕЧНА КАРТИНА С ЯРКИ И ТОЧНИ ЦВЕТОВЕ
136,63 € / 267,23 лв.
Монитор-ВИСОКОКАЧЕСТВЕНИ ВИЗУАЛИЗАЦИИ С ЯРКИ И ТОЧНИ ЦВЕТОВЕ
209,12 € / 409,00 лв.

Отзиви
Все още няма отзиви.