MSI MPG 341CQP QD-OLED е страхотен 34-инчов гейминг монитор, който разполага с UWQHD панел, който поддържа резолюция до 3440×1440. Иновативната QD технология на MSI, съчетана с най-новата OLED панелна технология ви гарантира, че този монитор ще ви предаде картина с оптимално добро качество и с невероятно висок контраст при гледане. Този монитор разполага с панел със 175Hz честота на опресняване и 0.03ms време за реакция, което ви носи най-големи ползи в жанрове с бързо движещи се игри като стрелба от първо лице, ръкопашен бой, състезателни симулатори, стратегии в реално време и спортни игри. Този тип игри изискват много бързи и прецизни движения, което ще ви бъде гарантирано с този страхотен монитор. MSI MPG 341CQP QD-OLED разполага със сертификата VESA DisplayHDR True Black 400, което означава, че е класифициран като дисплей с възможно най-реалистичните цветове. Този монитор разполага с OLED Care 2.0 – функция, която съчетава няколко услуги за грижа и за намаляване на влошаването на състоянието на OLED екрана. Друго предимство на монитора е, че той ви осигурява отлично охлаждане без да разполага с активен охлаждащ вентилатор, благодарение на дизайна си . Това ви гарантира ефективно и безшумно разпръскване на топлината, което допълнително удължава живота на панела.
Разпродадено




MSI MAG 341CQP QD-OLED, 34″, 175Hz, 0.03ms, UWQHD 3440×1440, Oled Care 2.0, Fanless with Graphene, ClearMR 9000, HDR, KVM, 250 nits, 1500000:1, 100M;1, DP (1.4a), 2x HDMI (2.1), Type-C (DP alt. PD 15W), USB HUB, Adj.Stand 100mm, 6.7kg
Офертата е валидна до 03.10.2024
ДНИ
ЧАСА
МИН
СЕК
Добави промо код „TEHCOMNEW“ и получи 10% отстъпка при първа поръчка
1028,90 € / 2012,35 лв.
за забавление и игри
MSI монитори
Изчерпан
Описание
Допълнителна информация
| Тегло | 12,45 кг |
|---|---|
| Размери | 23,5 × 118,5 × 51,5 см |
Технически характеристики
| Размер на екрана, inch | 34" (86.36 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Curved 1800R |
| Широкоекранен | 21:9 |
| Технология | OLED |
| Тип на матрицата | QD-OLED |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 3440x1440 |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.2315 x 0.2315 mm |
| Време за реакция, ms | 0.03ms |
| Честота на опресняване, Hz | 175Hz |
| Яркост, cd/m2 | 250cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 500 000:1 |
| Динамичен контраст | 1 500 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Честота H/ V | 31~274 KHz / 48~175 Hz |
| Тип синхронизация | FreeSync |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | 2 HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | USB Type-C |
| USB хъб | 2 USB 2.0 Type-A, USB 2.0 Type-B |
| Наклон | -5° ~ 20° |
| Хоризонтално завъртане | 30° |
Shipping & Delivery
Свързани продукти
КАРТИНА С ОТЛИЧНИ ДЕТАЙЛИ И ПЕРФЕКТНИ ЦВЕТОВЕ
111,97 € / 218,99 лв.
Монитор LG-ИЗПИПАНИ ДЕТАЙЛИ.
475,00 € / 929,02 лв.
Монитор-БЕЗУПРЕЧНА КАРТИНА С ЯРКИ И ТОЧНИ ЦВЕТОВЕ
136,63 € / 267,23 лв.
Монитор-БЕЗУПРЕЧНИ ЦВЕТОВЕ С БЕЗПОГРЕШНА ТОЧНОСТ
152,88 € / 299,01 лв.
Монитор-ВИСОКОКАЧЕСТВЕНИ ВИЗУАЛИЗАЦИИ С ЯРКИ И ТОЧНИ ЦВЕТОВЕ
209,12 € / 409,00 лв.
Монитор-ПРЕДЛАГА НЕНАДМИНАТИ ВИЗУАЛИЗАЦИИ И КАРТИНА С НЕВЕРОЯТНИ ЦВЕТОВЕ
268,78 € / 525,69 лв.
НАСЛАДЕТЕ СЕ НА ПЕРФЕКТНА КАРТИНА, КОГАТО ИГРАЕТЕ ЛЮБИМИТЕ С ИГРИ
204,00 € / 398,99 лв.
ЯРКИ И КАЧЕСТВЕНИ ИЗОБРАЖЕНИЯ
127,31 € / 249,00 лв.
