Fujitsu E24-8 TS Pro е висококачествен монитор, който е перфектната комбинация от отлични бизнес функции и достъпна цена. Вградените му високоговорители, IPS технологията му и невероятната му Full HD резолюция ви осигуряват ненадминато аудио визуално изживяване, което се изисква от всеки бизнес професионалист. Този монитор разполага с DisplayPort, DVI (HDCP) и VGA интерфейси и отлична енергийна ефективност, които го правят перфектния бизнес избор за всяка динамична офис среда. Ергономичният дизайн на дисплея, тънките му форми и различните му функции ви осигуряват максимален комфорт по време на работа и ви помагат да бъдете продуктивни през целия ден. IPS технологията му и FHD резолюцията му ви осигуряват ярка и ясна картина с невероятни цветове и качество. Fujitsu E24-8 TS Pro разполага с бутони за директен достъп върху корпуса си, които ви позволяват да регулирате яркостта, режима, аудиото и други функции на монитора. Освен това мониторът разполага с функция против отблясъци и функция за елиминиране на трептенето, които ви помагат да предпазите зрението си да намалите умората по време на работа с монитора.
Монитор Fujitsu-ОТЛИЧНИ БИЗНЕС ФУНКЦИИ НА ДОСТЪПНА ЦЕНА
Офертата е валидна до 03.10.2024
ДНИ
ЧАСА
МИН
СЕК
Добави промо код „TEHCOMNEW“ и получи 10% отстъпка при първа поръчка
245,07 € / 479,32 лв.
за бизнеса и за дома
Fujitsu DISPLAY E24-8 TS Pro 23.8″ Ultra Wide, LED, E-Line, IPS, 5ms, 1000:1, 250 cd/m2, 1920×1080 FHD, 1xDP, 1xDVI, 1xVGA, Sp.2x2W, Tilt angle -5°/+22°, Matt black
Купи с
13 x €22.54 (13 x 44.08 лв.)
Описание
Допълнителна информация
| Производител |
|---|
Отзиви (0)
Бъдете първият написал отзив за “Монитор Fujitsu-ОТЛИЧНИ БИЗНЕС ФУНКЦИИ НА ДОСТЪПНА ЦЕНА”
Технически характеристики
| Размер на екрана, inch | 23.8" (60.45 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.2745 mm |
| Време за реакция, ms | 5ms |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Яркост, cd/m2 | 250cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 000:1 |
| Динамичен контраст | 20 000 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Честота H/ V | 30 - 82 kHz/56 - 76 Hz |
| Тип синхронизация | Standard |
| Вградени говорители | 2W x2 |
| DVI | DVI-D |
| Display port | DisplayPort |
| VGA | D-Sub |
| Наклон | -5° ~ 22° |
| Стандарти | TCO Certified, ENERGY STAR 8.0, EPEAT Bronze (dedicated regions); EN 62368-1, CE certification according to EC Directive 2004/108/EEC, RoHS, WEEE, IT-Eco-Declaration |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 55.3 x 20.9 x 37.2 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Други | 16.7 million colors; Gamut 77% NTSC / 99% sRGB color space; Audio Out (3.5 mm stereo phone jack), Audio In (3.5 mm stereo phone jack), Kensington lock prepared; Brightness, Contrast, Black level, Auto level; Low Blue Light, FlickerFree |
Shipping & Delivery
Свързани продукти
Детски часовник smartwatch GPS Xblitz Watch Me Син, 1.22“TFT, SOS
КАРТИНА С ОТЛИЧНИ ДЕТАЙЛИ И ПЕРФЕКТНИ ЦВЕТОВЕ
111,97 € / 218,99 лв.
Монитор-ВИСОКОКАЧЕСТВЕНИ ВИЗУАЛИЗАЦИИ С ЯРКИ И ТОЧНИ ЦВЕТОВЕ
209,12 € / 409,00 лв.
Монитор-МОНИТОР С ТЪНКИ РАМКИ И КРАСИВ ИЗЧИСТЕН ДИЗАЙН
275,59 € / 539,01 лв.
Монитор-НАСЛАДЕТЕ СЕ НА ТОЧНИ И ЯРКИ ЦВЕТОВЕ
162,47 € / 317,76 лв.
ЯРКИ И КАЧЕСТВЕНИ ИЗОБРАЖЕНИЯ
127,31 € / 249,00 лв.

Отзиви
Все още няма отзиви.