Безжичната геймърска клавиатура Logitech G515 LIGHTSPEED TKL предлага висока производителност и елегантен нископрофилен дизайн. Подобрете играта си с периферия, създадена да издържа на най-интензивните моменти и проектирана за прецизно настроено геймърско изживяване. Logitech G515 LIGHTSPEED TKL осигурява бързина, точност и персонализация с елегантен, нископрофилен дизайн без цифров блок. Тази безжична геймърска клавиатура разполага с три режима на свързване, GL механични суичове, двойно инжекционни PBT капачки на клавишите, шумоизолираща конструкция и LIGHTSYNC RGB осветление.
Logitech G515 LIGHTSPEED TKL Wireless Gaming Keyboard-BLACK-BGR-2.4GHZ/BT-N/A-EMEA28i-935-TACTILE
Офертата е валидна до 03.10.2024
ДНИ
ЧАСА
МИН
СЕК
Добави промо код „TEHCOMNEW“ и получи 10% отстъпка при първа поръчка
149,99 € / 293,35 лв.
за забавление и игри
Logitech
999 налични
Купи с
13 x €13.80 (13 x 26.99 лв.)
Описание
Допълнителна информация
| Тегло | 2,12 кг |
|---|---|
| Размери | 4 × 46,1 × 17,9 см |
Технически характеристики
| Предназначен за | Настолни компютри |
|---|---|
| Тип на свързване | Wireless |
| Подсветка | RGB |
| БДС кирилизация | - |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 368 x 150 x 22 mm |
| Цвят | Black |
Shipping & Delivery
Свързани продукти
Genesis Gaming Keyboard Thor 230 TKL US RGB Mechanical Outemu Red White Hot Swap
40,84 € / 79,88 лв.

