Logitech G413 TKL SE е невероятна гейминг клавиатура, която ще ви даде нужното предимство, за да разгромите враговете си на виртуалното бойно поле. Тя има тактилни механични суичове, 6-клавишен анти гоустинг и PBT клавишни капачки, които са побрани в компактен и стилен корпус. Тактилните гейминг механични суичове ви дават фина обратна връзка и са идеални за взимане на решения за части от секундата в състезателни и FPS игри. Logitech G413 TKL SE клавиатура съчетава перфектно отличните си гейминг функционалности с надеждната си устойчива конструкция, която ви е необходима във всяка виртуална битка. Анти гоустинг гейминг матрицата ви осигурява абсолютен контрол по време на напечените ви битки, тъй като може да натиснете няколко клавиша едновременно безпроблемно.
Logitech G413 TKL SE Mechanical Gaming Keyboard – BLACK – US INT’L – INTNL
Офертата е валидна до 03.10.2024
ДНИ
ЧАСА
МИН
СЕК
Добави промо код „TEHCOMNEW“ и получи 10% отстъпка при първа поръчка
79,99 € / 156,45 лв.
за забавление и игри
Logitech
999 налични
Купи с
на вноски започващи от 2.97 лв. (1.52 €)
Описание
Допълнителна информация
| Тегло | 1,5 кг |
|---|---|
| Размери | 3,9 × 46,2 × 22 см |
Технически характеристики
| Предназначен за | Настолни компютри |
|---|---|
| Тип на свързване | USB |
| Подсветка | White |
| БДС кирилизация | - |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 355 x 127 x 36 mm |
| Цвят | Black |
Shipping & Delivery
Свързани продукти
Genesis Gaming Keyboard Thor 404 TKL White RGB Backlight US Layout Brown Switch
86,80 € / 169,77 лв.

