Logitech G512 GX Brown е висококачествена гейминг клавиатура, която ще помогне на всеки геймър да разгроми опонентите си на виртуалното бойно поле. Тя има тънко и стилно шаси, което е направено от лека и висококачествена алуминиева сплав. Благодарение на своите Tactile механични суичове тя ви гарантира безпогрешни и ултра бързи команди във всяка гейминг ситуация. Тази клавиатура разполага със специални FN клавиши, които ви позволяват да контролирате различни медийни функции моментално. Освен това може да използвате софтуера Logitech G HUB, за да настроите различни параметри на клавиатурата, спрямо индивидуалните си гейминг предпочитания. Logitech G512 GX Brown ще направи всяка ваша игра истинско гейминг приключение и ще ви помогне да победите всеки ваш враг.
Logitech G512 Keyboard, GX Brown Tactile, Lightsync RGB, USB Passthrough Data/Power, Alumium Alloy, Game Mode, Black Carbon
Офертата е валидна до 03.10.2024
ДНИ
ЧАСА
МИН
СЕК
Добави промо код „TEHCOMNEW“ и получи 10% отстъпка при първа поръчка
129,00 € / 252,30 лв.
за забавление и игри
Logitech
999 налични
Купи с
13 x €11.87 (13 x 23.22 лв.)
Описание
Допълнителна информация
| Тегло | 1,5 кг |
|---|---|
| Размери | 4 × 46,1 × 17,9 см |
Технически характеристики
| Предназначен за | Настолни компютри |
|---|---|
| Тип на свързване | USB |
| Подсветка | yes |
| БДС кирилизация | - |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 445 x 132 x 36 mm |
| Цвят | Black |
Shipping & Delivery
Свързани продукти
Genesis Gaming Keyboard Thor 230 TKL US RGB Mechanical Outemu Red Black Hot Swap
48,50 € / 94,86 лв.
Genesis Gaming Keyboard Thor 230 TKL Wireless US Black RGB Mechanical Outemu Red
66,37 € / 129,81 лв.
Genesis Gaming Keyboard Thor 230 TKL Wireless US White RGB Mechanical Outemu Red
66,37 € / 129,81 лв.

