| Тегло | 5,4 кг |
|---|---|
| Размери | 12,4 × 69 × 44,7 см |
AOC 27B36X, 27″ IPS WLED, 1920×1080@144Hz, 4ms GtG, 0.5ms MPRT, 300cd m/2, 1500:1, DCR 20M:1, Adaptive Sync, FlickerFree, Low Blue Light, Tilt, HDMI, DP
Офертата е валидна до 03.10.2024
ДНИ
ЧАСА
МИН
СЕК
Добави промо код „TEHCOMNEW“ и получи 10% отстъпка при първа поръчка
125,81 € / 246,06 лв.
за забавление и игри
AOC монитори
999 налични
Купи с
13 x €11.57 (13 x 22.63 лв.)
Допълнителна информация
Технически характеристики
| Размер на екрана, inch | 27" (68.58 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | WLED |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.3114 mm |
| Време за реакция, ms | 4ms |
| Честота на опресняване, Hz | 144Hz |
| Яркост, cd/m2 | 300cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 500:1 |
| Динамичен контраст | 20 000 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | Adaptive-Sync |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | - |
| USB хъб | - |
| Наклон | -5° ~ 23° |
| Хоризонтално завъртане | - |
| Вертикално завъртане | - |
Shipping & Delivery
Свързани продукти
Монитор Fujitsu-БРИЛЯНТНО ЗРИТЕЛНО ИЗЖИВЯВАНЕ И УЛТРА ВИСОКА РЕЗОЛЮЦИЯ
463,36 € / 906,25 лв.
Монитор Fujitsu-ОТЛИЧНИ БИЗНЕС ФУНКЦИИ НА ДОСТЪПНА ЦЕНА
245,07 € / 479,32 лв.
Монитор Fujitsu-ПЕРФЕКТНИЯТ МОНИТОР ЗА ИЗПЪЛНЕНИЕТО НА ВАШИТЕ ЕЖЕДНЕВНИ ОФИС ЗАДЪЛЖЕНИЯ
348,10 € / 680,82 лв.
Монитор LG-БЕЗУПРЕЧНИ ВИЗУАЛИЗАЦИИ И ИСТИНСКА ЦВЕТОВА ЯРКОСТ
365,66 € / 715,17 лв.
Монитор Samsung-НЕВЕРОЯТНА РЕЗОЛЮЦИЯ И МОДЕРЕН ГЕЙМИНГ ДИЗАЙН
238,39 € / 466,25 лв.
Монитор-БЕЗУПРЕЧНИ ЦВЕТОВЕ С БЕЗПОГРЕШНА ТОЧНОСТ.
188,67 € / 369,01 лв.
Монитор-ВИСОКОКАЧЕСТВЕНИ ВИЗУАЛИЗАЦИИ С ЯРКИ И ТОЧНИ ЦВЕТОВЕ
209,12 € / 409,00 лв.
Монитор-ПРЕДЛАГА НЕНАДМИНАТИ ВИЗУАЛИЗАЦИИ И КАРТИНА С НЕВЕРОЯТНИ ЦВЕТОВЕ
268,78 € / 525,69 лв.

