AOC 224V5CW/BK е 23.8-инчов монитор, който ви осигурява ненадминато визуално изживяване. Модерният му IPS панел ви дава ярки и наситени цветове, независимо от ъгъла под който гледате екрана. Благодарение на модерната FreeSync технология, графичните изкривявания са сведени до минимум, а вие може да изпитате бърза графика, без прекъсване. Този монитор разполага със специална технология, която минимизира вредното за очите ви трептене и ви позволява да се насладите на любимите си филми и игри в продължение на часове. В допълнение технологията Low Blue Light предпазва зрението ви от вредната синя светлина, като по този начин напрежението в очите ви и главоболието са сведени до минимум. AOC 24V5CW/BK има стилна стойка и изключително тънки рамки, които му придават елегантен и модерен вид. Освен това тънките рамки ви помагат да се фокусирате върху дисплея по-лесно, спестяват място на бюрото ви и ви позволяват да работите ефективно на няколко монитора едновременно. Ако пожелаете може да променяте наклона, завъртането и височината на този монитор, като по този начин имате пълен контрол над положението на дисплея.
AOC 24V5CW/BK, 23.8″ IPS WLED, 1920×1080@75Hz, 4ms GtG, 1ms MPRT, 300cd m/2, 1000:1, DCR 20M:1, FreeSync, FlickerFree, Low Blue Light, 5Wx2, 2MP Windows Hello, Tilt, Height Adjust, Pivot, Swivel, HDMI, DP, USB hub_Neomounts Notebook Desk Stand
Офертата е валидна до 03.10.2024
ДНИ
ЧАСА
МИН
СЕК
Добави промо код „TEHCOMNEW“ и получи 10% отстъпка при първа поръчка
147,65 € / 288,78 лв.
за забавление и игри
AOC монитори
Купи с
13 x €13.58 (13 x 26.56 лв.)
Описание
Допълнителна информация
| Тегло | 8,99 кг |
|---|---|
| Размери | 14,2 × 61 × 52,9 см |
Технически характеристики
| Размер на екрана, inch | 23.8" (60.45 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.3114 x 0.3114 mm |
| Време за реакция, ms | 4ms |
| Честота на опресняване, Hz | 75Hz |
| Яркост, cd/m2 | 300cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 000:1 |
| Динамичен контраст | 20 000 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | FreeSync |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | 5W x2 |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | USB-C 3.2 x 1 (DP alt mode, upstream, power delivery up to 65 W) |
| USB хъб | 4 USB 3.2 (Gen 1) |
| Наклон | 3.5° ±1.5° ~ 21.5° ±1.5° |
| Хоризонтално завъртане | 28° ±2° ~28° ±2° |
| Вертикално завъртане | 90° |
Shipping & Delivery
Свързани продукти
Монитор Acer-ЕСТЕСТВЕНИ И ЯРКИ ЦВЕТОВЕ И КАРТИНА С НЕНАДМИНАТО КАЧЕСТВО
96,62 € / 188,97 лв.
Монитор Fujitsu-МОНИТОР СПЕЦИАЛНО ПРОЕКТИРАН ЗА ИНТЕНЗИВНА ОФИС РАБОТА
246,73 € / 482,56 лв.
Монитор Fujitsu-ПЕРФЕКТЕН ЦВЯТ И ПРОИЗВОДИТЕЛНОСТ, ДОСТОЙНИ ЗА ВСЕКИ БИЗНЕС ПРОФЕСИОНАЛИСТ
385,71 € / 754,38 лв.
Монитор Fujitsu-ПЕРФЕКТНОТО КОНФЕРЕНТНО РЕШЕНИЕ
398,71 € / 779,81 лв.
Монитор LG-ЯРКИ И ПРЕЦИЗНИ ЦВЕТОВЕ.
120,15 € / 234,99 лв.
Монитор Samsung-КАРТИНА С НЕВЕРОЯТНО ТОЧНИ И ЯРКИ ЦВЕТОВЕ
239,92 € / 469,24 лв.
Монитор-МОНИТОР С ТЪНКИ РАМКИ И КРАСИВ ИЗЧИСТЕН ДИЗАЙН
275,59 € / 539,01 лв.
Монитор-НАСЛАДЕТЕ СЕ НА ТОЧНИ И ЯРКИ ЦВЕТОВЕ
162,47 € / 317,76 лв.

