| Тегло | 4,65 кг |
|---|---|
| Размери | 12,4 × 61,4 × 37,8 см |
AOC 24B36X, 23.8″ IPS WLED, 1920×1080@144Hz, 4ms GtG, 0.5ms MPRT, 300cd m/2, 1500:1, DCR 20M:1, Adaptive Sync, FlickerFree, Low Blue Light, Tilt, HDMI, DP
Офертата е валидна до 03.10.2024
ДНИ
ЧАСА
МИН
СЕК
Добави промо код „TEHCOMNEW“ и получи 10% отстъпка при първа поръчка
92,06 € / 180,05 лв.
за бизнеса и за дома
AOC монитори
Купи с
на вноски започващи от 3.42 лв. (1.75 €)
Допълнителна информация
Технически характеристики
| Размер на екрана, inch | 23.8" (60.45 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | WLED |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.2745 x 0.2745 mm |
| Време за реакция, ms | 4ms |
| Честота на опресняване, Hz | 144Hz |
| Яркост, cd/m2 | 300cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 500:1 |
| Динамичен контраст | 20 000 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | Adaptive-Sync |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | - |
| USB хъб | - |
| Наклон | - |
| Хоризонтално завъртане | - |
| Вертикално завъртане | - |
Shipping & Delivery
Свързани продукти
Монитор Acer-ЕСТЕСТВЕНИ И ЯРКИ ЦВЕТОВЕ И КАРТИНА С НЕНАДМИНАТО КАЧЕСТВО
96,62 € / 188,97 лв.
Монитор Fujitsu-КАРТИНА С ПОСТОЯННО ВИСОКО КАЧЕСТВО И ПЕРФЕКТНИ ЦВЕТОВЕ
317,11 € / 620,21 лв.
Монитор Fujitsu-ПЕРФЕКТЕН ЦВЯТ И ПРОИЗВОДИТЕЛНОСТ, ДОСТОЙНИ ЗА ВСЕКИ БИЗНЕС ПРОФЕСИОНАЛИСТ
385,71 € / 754,38 лв.
Монитор Fujitsu-ПЕРФЕКТНИЯТ МОНИТОР ЗА ИЗПЪЛНЕНИЕТО НА ВАШИТЕ ЕЖЕДНЕВНИ ОФИС ЗАДЪЛЖЕНИЯ
348,10 € / 680,82 лв.
Монитор Samsung-ИНОВАТИВНИ ДИСПЛЕИ ЗА МОЩНА ПРОИЗВОДИТЕЛНОСТ.
400,07 € / 782,47 лв.
Монитор-ВИСОКОКАЧЕСТВЕНИ ВИЗУАЛИЗАЦИИ С ЯРКИ И ТОЧНИ ЦВЕТОВЕ
209,12 € / 409,00 лв.
Монитор-МОНИТОР С ТЪНКИ РАМКИ И КРАСИВ ИЗЧИСТЕН ДИЗАЙН
275,59 € / 539,01 лв.
НАСЛАДЕТЕ СЕ НА ПЕРФЕКТНА КАРТИНА, КОГАТО ИГРАЕТЕ ЛЮБИМИТЕ С ИГРИ
204,00 € / 398,99 лв.

