Отличаващ се с водещата HDR технология при мониторите за видео забавление, EL2870U предлага подобрена яркост и контраст, и добавя невероятни детайли и яркост на HDR видеосъдържанието. Лесната клавишна комбинация на EL2870U превключва между 4 нива на HDR и B.I. + режими, което представлява ексклузивната технология Opt-Clarity на BenQ, която позволява на потребителите да избират най-подходяща чистота за излаганото съдържание въз основа на условията в различни среди на гледане, като гарантира, че зрителите могат да се насладят изцяло на прекрасното изображение на HDR, като същевременно се запази възможността за виждане на най-деликатните детайли в слабо осветена среда. Насладете се на изключително ярки, точни и реалистични изображения, както и на много по-висока кадрова честота с 4K резолюция. Ще бъдете изумени от кристално ясните изображения с фини детайли и ще се възползвате от най-оптималното изживяване при гледане.
Разпродадено




BenQ EL2870U, 27.9″ TN LED, 1ms, 3840×2160, 4K Gaming Monitor, HDR, 72% NTSC, FreeSync, B.I.+, LBL, Flicker-free, 1000:1, DCR 12M:1, 10 bit, 300 cd/m2, HDMI x2, DP, Speakers, Metallic Grey
Офертата е валидна до 03.10.2024
ДНИ
ЧАСА
МИН
СЕК
Добави промо код „TEHCOMNEW“ и получи 10% отстъпка при първа поръчка
290,59 € / 568,34 лв.
за забавление и игри
BenQ монитори
Изчерпан
Описание
Допълнителна информация
| Тегло | 7,2 кг |
|---|---|
| Размери | 13 × 82,8 × 51,3 см |
Технически характеристики
| Размер на екрана, inch | 28" (71.12 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Тип на матрицата | TN |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.16 mm |
| Време за реакция, ms | 1ms |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Яркост, cd/m2 | 300cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 000:1 |
| Динамичен контраст | 12 000 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 170° / 160° |
| Честота H/ V | 30 - 135 KHz/24 - 76 Hz |
| Тип синхронизация | FreeSync |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | 2W x2 |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | 2 HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | - |
| USB хъб | - |
| Наклон | -5° ~ 15° |
| Хоризонтално завъртане | - |
Shipping & Delivery
Свързани продукти
Монитор Fujitsu-БРИЛЯНТНО ЗРИТЕЛНО ИЗЖИВЯВАНЕ И УЛТРА ВИСОКА РЕЗОЛЮЦИЯ
463,36 € / 906,25 лв.
Монитор Fujitsu-ОТЛИЧНИ БИЗНЕС ФУНКЦИИ НА ДОСТЪПНА ЦЕНА
245,07 € / 479,32 лв.
Монитор Fujitsu-ПЕРФЕКТНИЯТ МОНИТОР ЗА ИЗПЪЛНЕНИЕТО НА ВАШИТЕ ЕЖЕДНЕВНИ ОФИС ЗАДЪЛЖЕНИЯ
348,10 € / 680,82 лв.
Монитор LG-ЯРКИ И ПРЕЦИЗНИ ЦВЕТОВЕ.
120,15 € / 234,99 лв.
Монитор Samsung-ГЛЕДАЙ, ИГРАЙ И ЖИВЕЙ СТИЛНО.
275,59 € / 539,01 лв.
Монитор-ВИСОКОКАЧЕСТВЕНИ ВИЗУАЛИЗАЦИИ С ЯРКИ И ТОЧНИ ЦВЕТОВЕ
209,12 € / 409,00 лв.
Монитор-МОНИТОР С ТЪНКИ РАМКИ И КРАСИВ ИЗЧИСТЕН ДИЗАЙН
275,59 € / 539,01 лв.
Монитор-ЯРКИ ЦВЕТОВЕ И ОПТИМАЛЕН ЗРИТЕЛЕН КОМФОРТ
434,09 € / 849,01 лв.
