Това непрекъсваемо ТЗИ устройство от APC ви помага да защитите вашите електронни устройства от токово пренапрежение и е идеалният избор за вашия дом, домашен офис или малък бизнес. Това ТЗИ разполага с подобрени функции като увеличено време на работа и мощност за вашето критично и важно оборудване. Този UPS ви осигурява качествено захранване без изкривяване или спадане на мощността по време на прекъсване. Той е идеалният избор за защита на работни станции, компютри от висок клас, мултимедийни устройства и устройства за съхранение на данни. Това ТЗИ помага на важните и критични устройства да продължат да работят безпроблемно, дори когато захранването е извън безопасните нива. LCD интерфейса на устройството ви осигурява лесен и бърз достъп до визуална информация за захранването и състоянието на UPS. Софтуерът Powerchute е изключително лесен за употреба и разполага с множество функции за управление на захранването на ТЗИ-то.
APC Back UPS Pro BR 650VA, 6 Outlets, AVR, LCD Interface
Офертата е валидна до 03.10.2024
ДНИ
ЧАСА
МИН
СЕК
Добави промо код „TEHCOMNEW“ и получи 10% отстъпка при първа поръчка
192,79 € / 377,06 лв.
за бизнеса и за дома
APC непрекъсваеми ТЗИ
999 налични
Купи с
13 x €17.73 (13 x 34.68 лв.)
Описание
Допълнителна информация
| Тегло | 7,688 кг |
|---|---|
| Размери | 44 × 14,3 × 25,2 см |
Технически характеристики
| Вх.напрежение, V | 230V; 50/60 Hz +/-1 Hz |
|---|---|
| Изх. мощност, VA | 390W / 650VA |
| Брой изводи | 6 |
| Тип изводи | Output: (6) IEC 320 C13 (Battery Backup); Input: IEC-320 C14 |
| Защити | AVR, Data Line Protection; |
| Технология | Line-Interactive |
| Други | Multi-function LCD status and control console |
Shipping & Delivery

