Това непрекъсваемо ТЗИ устройство от APC ви помага да защитите вашите електронни устройства от токово пренапрежение и е идеалният избор за вашия дом и домашен офис. Когато захранването бъде прекъснато или е извън допустимите нива, това ТЗИ осигурява чисто захранване на вашите чувствителни електронни устройства мигновено. Това ТЗИ разполага с удобни LED индикатори, които ви дават лесна и ясна информация относно функциите на устройството и колко още време може да го използвате на батерия. Ако пожелаете може да спрете звука на алармите на UPS-а чрез натискането на един бутон. Освен това може да подмените батериите на това ТЗИ сами много лесно и удобно. Софтуерът е изключително лесен за употреба и разполага с множество функции за управление на захранването на ТЗИ-то.
APC Back-UPS 500VA 8 schuko outlets
Офертата е валидна до 03.10.2024
ДНИ
ЧАСА
МИН
СЕК
Добави промо код „TEHCOMNEW“ и получи 10% отстъпка при първа поръчка
119,39 € / 233,51 лв.
за бизнеса и за дома
APC непрекъсваеми ТЗИ
999 налични
Купи с
13 x €10.98 (13 x 21.48 лв.)
Описание
Допълнителна информация
| Тегло | 3,7 кг |
|---|---|
| Размери | 44,1 × 18,6 × 19 см |
Технически характеристики
| Вх.напрежение, V | 230 V |
|---|---|
| Изх. мощност, VA | 500 VA / 300 W |
| Брой изводи | 8 |
| Тип изводи | 6x Schuko CEE 7 + 2x Schuko CEE 7 surge, USB Type A; Input Connection Type: Schuko CEE 7/7P |
| Батерия, тип | Lead-acid battery (Battery charger power: 7 W, Replacement battery: RBC46) |
| Защити | Circuit breaker; Alarm when on battery : distinctive low battery alarm : overload continuous tone alarm; PowerChute Serial Shutdown |
| Технология | Line-Interactive |
| Стандарти | EN/IEC 62040-1:2019/A11:2021, EN/IEC 62040-2:2006/AC:2006, EN/IEC 62040-2:2018 |
| Други | Not rack-mountable |
Shipping & Delivery
Свързани продукти
APC Smart-UPS SRT 1000VA 230V + Smart-UPS SRT 19″ Rail Kit for Smart-UPS SRT 2.2/3kVA
998,14 € / 1952,19 лв.
