Това непрекъсваемо ТЗИ устройство от APC ви помага да защитите вашите електронни устройства от токово пренапрежение и е идеалният избор за вашия дом и домашен офис. Когато захранването бъде прекъснато или е извън допустимите нива, това ТЗИ осигурява чисто захранване на вашите чувствителни електронни устройства мигновено. Това ТЗИ разполага с удобни LED индикатори, които ви дават лесна и ясна информация относно функциите на устройството и колко още време може да го използвате на батерия. Ако пожелаете може да спрете звука на алармите на UPS-а чрез натискането на един бутон. Освен това може да подмените батериите на това ТЗИ сами много лесно и удобно. Софтуерът Powerchute е изключително лесен за употреба и разполага с множество функции за управление на захранването на ТЗИ-то.
APC Back-UPS 650VA, 230V, 1 USB charging port
Офертата е валидна до 03.10.2024
ДНИ
ЧАСА
МИН
СЕК
Добави промо код „TEHCOMNEW“ и получи 10% отстъпка при първа поръчка
129,16 € / 252,62 лв.
за бизнеса и за дома
APC непрекъсваеми ТЗИ
999 налични
Купи с
13 x €11.88 (13 x 23.24 лв.)
Описание
Допълнителна информация
| Тегло | 4,5 кг |
|---|---|
| Размери | 44,1 × 18,6 × 19 см |
Технически характеристики
| Вх.напрежение, V | 230 V (180 - 266 V, 47 - 63 Hz) |
|---|---|
| Изх. мощност, VA | 650 VA / 400 W |
| Брой изводи | 8 |
| Тип изводи | 2x Schuko CEE 7 (Surge Protection) + 6x Schuko CEE 7 (Battery Backup) |
| Защити | Analog phone line for phone/fax/modem/DSL (RJ-45 connector), Network line - 10/100 Base-T Ethernet (RJ-45 connector), 7A circuit breaker |
| Технология | Line-Interactive |
| Други | 1 USB charging port, 1.83m cord, right-angle plug |
Shipping & Delivery
Свързани продукти
APC Smart-UPS SRT 1000VA 230V + Smart-UPS SRT 19″ Rail Kit for Smart-UPS SRT 2.2/3kVA
998,14 € / 1952,19 лв.

