Това висококачествено непрекъсваемо ТЗИ устройство от АРС захранва вашия компютър и електронно оборудване по време на прекъсвания на ел. захранване. Това ТЗИ разполага с автоматична регулация на волтажа (AVR), която наглася ниските и високите напрежения към безопасни стойности, така че да работите безпроблемно по време на прекъсвания и пренапрежения. Може да използвате вашия компютър за достъп до допълнителна защита на захранването и за управление на функциите на UPS-а чрез USB порт. Този ТЗИ има прецизно и умно зареждане, което подобрява производителността на батерията и надеждността й. Батерията на ТЗИ-то извършва периодична самодиагностика, която ви гарантира, че всеки проблем с батерията ще бъде засечен своевременно и ще знаете кога е необходимо да я подмените. Освен това ТЗИ-то ви осигурява звукови аларми, които ви уведомяват за промени в ел. захранване и състоянията на захранването на UPS-а.
APC Back-UPS 1600VA, 230V, AVR, IEC Sockets
Офертата е валидна до 03.10.2024
ДНИ
ЧАСА
МИН
СЕК
Добави промо код „TEHCOMNEW“ и получи 10% отстъпка при първа поръчка
198,71 € / 388,64 лв.
за бизнеса и за дома
APC непрекъсваеми ТЗИ
999 налични
Купи с
13 x €18.28 (13 x 35.75 лв.)
Описание
Допълнителна информация
| Тегло | 11,3 кг |
|---|---|
| Размери | 50 × 23,5 × 29,7 см |
Технически характеристики
| Вх.напрежение, V | 230V |
|---|---|
| Изх. мощност, VA | 1600 VA/ 900 W |
| Брой изводи | 6 |
| Тип изводи | IEC 60320 C13, Data line Protection: Ethernet 10/100/1000 Base-T RJ45 |
| Батерия, тип | Lead-acid battery |
| Защити | Surge protection, Automatic Voltage Regulation (AVR) |
| Технология | Line-Interactive |
| Стандарти | CB , CE, EN/IEC 62040-1, EN/IEC 62040-2 |
| Други | 140 x 390 x 190 mm |
Shipping & Delivery

