| Тегло | 0,05 кг |
|---|---|
| Размери | 10 × 13,2 × 0,6 см |
Разпродадено


Patriot EP Series 128GB micro SDXC V30
Офертата е валидна до 03.10.2024
ДНИ
ЧАСА
МИН
СЕК
Добави промо код „TEHCOMNEW“ и получи 10% отстъпка при първа поръчка
23,79 € / 46,53 лв.
за бизнеса и за дома
PATRIOT памети и SSD
Изчерпан
Допълнителна информация
Технически характеристики
| Капацитет, GB | 128 GB |
|---|---|
| Памет, тип | micro SDXC |
| Скорост на четене, MB/s | Up to 90 MB/s |
| Скорост на запис, MB/s | Up to 80 MB/s |
| Клас | Class 10, U3 |
| Съвместимост | A1 App performance class |
| Други | Voltage: 2.7 - 3.6V |
Shipping & Delivery
