| Тегло | 0,02 кг |
|---|---|
| Размери | 10 × 13,2 × 0,6 см |
Patriot EP Series 256GB micro SDXC V30
Офертата е валидна до 03.10.2024
ДНИ
ЧАСА
МИН
СЕК
Добави промо код „TEHCOMNEW“ и получи 10% отстъпка при първа поръчка
40,68 € / 79,56 лв.
за бизнеса и за дома
PATRIOT памети и SSD
999 налични
Купи с
на вноски започващи от 1.51 лв. (0.77 €)
Допълнителна информация
Технически характеристики
| Капацитет, GB | 256 GB |
|---|---|
| Памет, тип | micro SDXC |
| Скорост на четене, MB/s | Up to 90 MB/s |
| Скорост на запис, MB/s | Up to 80 MB/s |
| Клас | Class 10, U3 |
| Съвместимост | A1 App performance class |
| Други | Voltage: 2.7 - 3.6V |
Shipping & Delivery

