FPMA-D550S е накланяща се и въртяща се стойка за бюро за плоски екрани до 32 инча. Тази стойка е чудесен избор за спестяване на място на бюра, тъй като работи с помощта на скоба за бюро. Гъвкавата технология за накланяне (90°) и завъртане (360°) позволява на стойката да се променя към всеки ъгъл на гледане, за да се възползвате напълно от възможностите на плоския екран. Освен това може да регулирате височината на стойката от 5,6 до 41,9 см, така че да работите по възможно най-удобния за вас начин. Освен това стойката разполага с иновативно управление на кабели, което скрива и насочва кабелите от стойката към плоския екран. По този начин вашите кабели ще бъдат скрити и ще може да поддържате работното си място хубаво и подредено. Освен това стойката разполага с VESA с лесно освобождаване, което ви позволява да закачите и разкачите монитора бързо и лесно. Максималният капацитет на тази стойка е плосък екран с тегло от 8 кг. Стойката за бюро е подходяща за екрани, които отговарят на VESA шаблон с отвори 75×75 или 100×100 мм. Различните модели на дупки могат да бъдат покрити с помощта на адаптерни плочи Neomounts by Newstar VESA. Употребата на тази ергономична стойка може да ви помогне да избегнете оплакванията от болки и неудобство във врата и гърба ви. Тази стойка е идеална за употреба в офиси и на гишета или в приемни. Всички монтажни материали са включени в продукта.
Neomounts Desk Stand
Офертата е валидна до 03.10.2024
ДНИ
ЧАСА
МИН
СЕК
Добави промо код „TEHCOMNEW“ и получи 10% отстъпка при първа поръчка
54,95 € / 107,47 лв.
за бизнеса
NEOMOUNTS BY NEWSTAR стойки
999 налични
Купи с
на вноски започващи от 2.04 лв. (1.04 €)
Описание
Допълнителна информация
| Тегло | 3,3 кг |
|---|---|
| Размери | 28,9 × 46,6 × 7 см |
Технически характеристики
| Предназначен за | Mонитори |
|---|---|
| Минимален размер на екрана, inch | 13"(33.0 cm) |
| Максимален размер на екрана, inch | 32" (81.3 cm) |
| Брой дисплеи | 1 |
| Наклон | -45° ~ 45° |
| Въртене | 180° |
| Ротация | 360° |
| Max VESA размер, mm | 75x75 - 100x100 |
| Максимално натоварване, кг | 8 kg |
| Регулируема дължина | Depth: 28 cm, Width: 39 cm, Height: 50.1 cm (adjustment 5.6 - 41.9 cm), Height adjustment: Manual |
| Цвят | Black |
| Други | Desk mount: Stand; An innovative cable management routes cables from mount to flat screen. Additionally, the mount features a Quick-release VESA, that allows you to attach the monitor in a wink of an eye |
Shipping & Delivery

