Newstar FL50-540BL1 е подвижна подова стойка, която е подходяща за плоски екрани с големина до 70 инча (178 см) и тегло до 50 кг. Тази стойка има 4 различни настройки за височина и опция за накланяне (17°), така че да се насладите на оптимално зрително изживяване. Тя има 4 стабилни въртящи се колелца, като предните две крачета разполагат с вградена спирачка. Те ви позволяват да местите вашето оборудване с лекота, дори през леко повдигнати прагове и врати. Умната система за управление на кабелите ги скрива и ви помага да запазите пространството около стойката спретнато и подредено. Освен това стойката има компактни форми, които ви осигуряват оптимизирано транспортиране и съхранение на вашето аудио-визуално оборудване.
Neomounts Mobile Floor Stand (height adjustable: 128.5-145 cm)
Офертата е валидна до 03.10.2024
ДНИ
ЧАСА
МИН
СЕК
Добави промо код „TEHCOMNEW“ и получи 10% отстъпка при първа поръчка
170,98 € / 334,41 лв.
за бизнеса и за дома
NEOMOUNTS BY NEWSTAR стойки
999 налични
Купи с
13 x €15.73 (13 x 30.77 лв.)
Описание
Допълнителна информация
| Тегло | 11,6 кг |
|---|---|
| Размери | 38,5 × 90 × 7,8 см |
Технически характеристики
| Предназначен за | Mонитори/Телевизори |
|---|---|
| Минимален размер на екрана, inch | 37" (94.0 cm) |
| Максимален размер на екрана, inch | 70" (177.8 cm) |
| Брой дисплеи | 1 |
| Наклон | -12° ~ 5° |
| Въртене | - |
| Ротация | - |
| Max VESA размер, mm | 100x100 - 600x400 |
| Максимално натоварване, кг | 50 kg |
| Регулируема дължина | Width: 87.1 cm, Height: 166.5 cm, Height adjustment 128.5 - 145 cm, Adjustment type: Manual |
| Цвят | Black |
| Други | Mobile floor stand; The trolley features four solid castor wheels -of which two with brake- that allow you to use the floor stand wherever you like. A clever cable management system conceals and routes cables from mount to flat screen |
Shipping & Delivery

