Бъдете първият написал отзив за “Toshiba Двупътна касета MMU-AP_2WH”
Toshiba Двупътна касета MMU-AP_2WH
Офертата е валидна до 03.10.2024
ДНИ
ЧАСА
МИН
СЕК
Добави промо код „TEHCOMNEW“ и получи 10% отстъпка при първа поръчка
2556,46 € / 5000,00 лв.
Тънък, компактен, лек и лесен за монтиране уред.
- Дизайнът на белия декоративен панел осигурява възможност за таванен монтаж в комбинация със стандартната 4-пътна касета.
- Компактни размери (височина 295 мм) и ограничено тегло (19 кг) за уреди до 4,5 kW.
- Уникално управление на въздушния поток с балансиране на въздушната струя между две посоки за максимален комфорт.
- Подобрено качество на въздуха в помещението благодарение на стандартните филтри с дълъг срок на използване с широка огъната повърхност за ефективно събиране на частиците прах и високоефективни филтри по избор.
- Отвор за входящия свеж въздух за постоянно освежаване на въздуха.
- Широка гама от аксесоари, в това число безжичен инфрачервен комплект за дистанционно управление.
Купи с
13 x €235.17 (13 x 459.95 лв.)
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Категории: Климатици, Чилъри, Чилъри Toshiba
Отзиви (0)
Технически характеристики
Няма налична информация за техническите характеристики.
Shipping & Delivery
Свързани продукти
VIVAX MULTI SPLIT – Външно тяло 1х4 ACP-36COFM105AERI
1682,15 € / 3290,00 лв.
| Мощ. охл | 10.55kW |
| Мощ. отп. | 11.14kW |
| SCOP/SEER | 3.8 / 7.6 |
| Гаранция: | 3 години |
| Ръководство: | изтегли от тук |
VIVAX MULTI SPLIT – Вътрешно тяло касетъчен тип ACP-12CC35AERI
460,16 € / 899,99 лв.
| Мощ. охл | 3.52kW |
| Мощ. отп. | 4.1kW |
| Гаранция: | 3 години |
| Ръководство: | изтегли от тук |
VIVAX Климатизатор касетъчен тип ACP-18CC50AERI
1303,79 € / 2549,99 лв.
VIVAX ПОДОВО -ТАВАННО ТЯЛО МОНОСПЛИТ ACP-18CF50AERI
1431,62 € / 2800,01 лв.
| Мощ. охл | 5.28kW |
| Мощ. отп. | 5.57kW |
| SCOP/SEER | 4.0 / 6.5 |
| Гаранция: | 3 години |
| Ръководство: | изтегли от тук |
Канален климатик Toshiba RAV-SP564ATP-E / RAV-SM566BTP-E 1 Super Digital Inverter
2095,79 € / 4099,01 лв.
Подов климатик VIVAX ACP-12CT35AERI
1099,28 € / 2150,00 лв.
Термопомпена система Toshiba Estia HWS1104H8-E /HWS-1404XWHT6-E
8277,82 € / 16190,01 лв.
Термопомпена система Toshiba Estia HWS1404H-E /HWS-1404XWHM3-E
8668,95 € / 16954,99 лв.

Отзиви
Все още няма отзиви.