Logitech G915 X LIGHTSPEED TKL предлага емблематична скорост, точност и персонализация с елегантен дизайн без цифров блок. Тази безжична геймърска клавиатура разполага с три режима на свързване, KEYCONTROL, GL механични суичове и LIGHTSYNC RGB. Насладете се на проверената производителност на оригинала с изключителния потенциал на следващото поколение технологии. G915 X LIGHTSPEED TKL предлага новаторски дизайн и инженерство, които издигат играта ви извън всякакви граници.
Logitech G915 X LIGHTSPEED TKL Wireless Gaming Keyboard Clicky – BLACK – US INT’L – EMEA28i-935
Офертата е валидна до 03.10.2024
ДНИ
ЧАСА
МИН
СЕК
Добави промо код „TEHCOMNEW“ и получи 10% отстъпка при първа поръчка
229,99 € / 449,82 лв.
за забавление и игри
Logitech
999 налични
Купи с
13 x €21.16 (13 x 41.39 лв.)
Описание
Допълнителна информация
| Тегло | 1,4 кг |
|---|---|
| Размери | 18 × 51 × 5 см |
Технически характеристики
| Предназначен за | Настолни компютри |
|---|---|
| Тип на свързване | Wireless |
| Подсветка | RGB |
| БДС кирилизация | - |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 368 x 150 x 23 mm |
| Цвят | Black |
Shipping & Delivery
Свързани продукти
Genesis Gaming Keyboard Thor 230 TKL Wireless US Black RGB Mechanical Outemu Red
66,37 € / 129,81 лв.
Genesis Gaming Keyboard Thor 404 TKL White RGB Backlight US Layout Yellow Switch
76,58 € / 149,78 лв.
