| Тегло | 1,04 кг |
|---|---|
| Размери | 14,5 × 24 × 7,7 см |
Lenovo ThinkPad USB4 Smart Dock 5500 – 100W EU
Офертата е валидна до 03.10.2024
ДНИ
ЧАСА
МИН
СЕК
Добави промо код „TEHCOMNEW“ и получи 10% отстъпка при първа поръчка
234,80 € / 459,23 лв.
за специализирана употреба
LENOVO преносими компютри
999 налични
Купи с
13 x €21.60 (13 x 42.25 лв.)
Допълнителна информация
Технически характеристики
| Предназначен за | Лаптопи |
|---|---|
| USB-C | USB-C |
| RJ-45 | Gigabit Ethernet |
| Видео интерфейс | 2 DisplayPort 1.4, 1 HDMI 2.1, 1 USB-C full function video port |
| Докинг интерфейс | 4 USB-A 3.2 Gen 2, 1 USB-C 3.2 Gen 2 FullFunction |
| Съвместимост | ThinkPad P14s Gen 5 (AMD), ThinkPad T14 Gen 5 (AMD)/(Intel), ThinkPad T14 Gen 6 (AMD), ThinkPad T14s Gen 5/6 (AMD), ThinkPad T16 Gen 3/Gen 4 (AMD), ThinkPad X1 2-in-1 Gen 9/10 Aura, ThinkPad X1 Carbon Gen 12/Gen 13 Aura, ThinkPad X13 Gen 5/6 |
| Захранване | Input Power: 100W, Output Power: 65W |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 218 x 80 x 32 mm |
| Тегло, g | 472 g |
Shipping & Delivery
Свързани продукти
Natec Fowler Go Multiport Adapter 5 in 1, 2xUSB 3.0 HUB, HDMI 4K, USB-C PD, RJ45
40,84 € / 79,88 лв.
Докинг станция HP-МНОГОФУНКЦИОНАЛНА ДОКИНГ СТАНЦИЯ С КОМПАКТНИ РАЗМЕРИ
91,40 € / 178,76 лв.
Докинг станция Lenovo-ПОДОБРЯВА КАЧЕСТВОТО НА РАБОТНИЯ ПРОЦЕС И БЪРЗИНАТА НА РАБОТА.
295,26 € / 577,48 лв.

