| Тегло | 0,458 кг |
|---|---|
| Размери | 14 × 18,5 × 6 см |
Natec HDD Docking Station Kangaroo SATA USB 3.0
Офертата е валидна до 03.10.2024
ДНИ
ЧАСА
МИН
СЕК
Добави промо код „TEHCOMNEW“ и получи 10% отстъпка при първа поръчка
30,63 € / 59,91 лв.
за бизнеса и за дома
NATEC компютърна периферия
999 налични
Купи с
на вноски започващи от 1.14 лв. (0.58 €)
Допълнителна информация
Технически характеристики
| Предназначен за | Лаптопи |
|---|---|
| USB-C | - |
| RJ-45 | - |
| Докинг интерфейс | DC Jack, Micro USB 3.0 |
| Съвместимост | MAC, Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8, Windows Vista, Windows XP |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 129 x 56 x 65 mm |
| Тегло, g | 352 g |
Shipping & Delivery
Свързани продукти
Natec Fowler Go Multiport Adapter 5 in 1, 2xUSB 3.0 HUB, HDMI 4K, USB-C PD, RJ45
40,84 € / 79,88 лв.
Докинг станция HP-МНОГОФУНКЦИОНАЛНА ДОКИНГ СТАНЦИЯ С КОМПАКТНИ РАЗМЕРИ
91,40 € / 178,76 лв.
Докинг станция Lenovo-ПОДОБРЯВА КАЧЕСТВОТО НА РАБОТНИЯ ПРОЦЕС И БЪРЗИНАТА НА РАБОТА.
295,26 € / 577,48 лв.

