Мониторът, който буквално няма граници от 4-те страни, осигурява всеобхватен изглед, независимо от къде гледате дисплея. Завладяваща работна среда, постигната чрез реалистично възпроизвеждане на цветовете благодарение на sRGB над 99 процента и IPS дисплея. Функциите Flicker Safe (Защита от трептене) и Reader Mode (Режим на четец) увеличават зрителния комфорт, предпазвайки очите ви от вредната синя светлина и намалявайки нивото на трептене почти до нула. Технологията FreeSync на AMD намалява накъсването и забавянето на образа, което се получава поради разликата между кадровата скорост на графичната карта и честотата на опресняване на монитора. Функцията Crosshair (Прицел) извежда уменията на геймърите на следващо ниво. Тя подобрява точността при стрелба в шутър игри от първо лице (FPS), като поставя прицел в центъра на дисплея. Използват се алгоритми за корекция на цветовете в помощ на хората с нарушено възприемане на цветовете, които трудно различават някои цветови гами, така че да могат да видят цялото важно съдържание.
Монитор LG-ИЗРАЗИТЕЛНИ ЦВЕТОВЕ.
Офертата е валидна до 03.10.2024
ДНИ
ЧАСА
МИН
СЕК
Добави промо код „TEHCOMNEW“ и получи 10% отстъпка при първа поръчка
245,13 € / 479,43 лв.
за бизнеса и за дома
LG 27MP89HM-S, 27″ LED IPS, 5ms GTG, 1000:1, Mega DFC, 250cd, Full HD 1920×1080, D-Sub, sRGB 99%, HDMI, FreeSync, Invisible Speaker (5W x 2), Tilt, Headphone Out, 4 Side Borderless, PC Audio In, Metallic Slim ArcLine
Купи с
13 x €22.55 (13 x 44.10 лв.)
Описание
Допълнителна информация
| Производител |
|---|
Отзиви (0)
Бъдете първият написал отзив за “Монитор LG-ИЗРАЗИТЕЛНИ ЦВЕТОВЕ.”
Технически характеристики
| Размер на екрана, inch | 27" (68.58 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.3114 x 0.3114 mm |
| Време за реакция, ms | 5ms |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Яркост, cd/m2 | 250cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 000:1 |
| Динамичен контраст | 5 000 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Честота H/ V | 30 - 83 kHz/56 - 75 Hz |
| Тип синхронизация | AMD FreeSync Technology |
| Вградени говорители | 5W x2 |
| HDMI | HDMI |
| VGA | D-Sub |
| Наклон | -2° ~ 15° |
| Рамка | Virtually Borderless Display |
| Стандарти | UL (cUL), TUV-Type, FCC-B, FCC-CE, Erp, EPEAT Gold |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 61.3 x 21.0 x 45.6 cm |
| Цвят | Silver |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Други | OnScreen Control, Screen Split (PIP mode), Black Stabilizer, Flicker Safe, Reader Mode, ArcLine Stand |
Shipping & Delivery
Свързани продукти
Xblitz Power bank 10000mAh
94,59 € / 185,00 лв.
Адаптор Huawei AP52 USB/USB-C, 5V/2A
Детски часовник smart часовник GPS Xblitz Love me , 1.22“TFT, SOS, pink
Компютър за колело Xblitz SPEED C1 водоустойчив 21 функции
25,05 € / 48,99 лв.
Монитор-НАСЛАДЕТЕ СЕ НА ТОЧНИ И ЯРКИ ЦВЕТОВЕ
162,47 € / 317,76 лв.
Монитор-ПРЕДЛАГА НЕНАДМИНАТИ ВИЗУАЛИЗАЦИИ И КАРТИНА С НЕВЕРОЯТНИ ЦВЕТОВЕ
268,78 € / 525,69 лв.

Отзиви
Все още няма отзиви.