LG UHD 4K мониторът ви дава възможност да се наслаждавате на 4K и HDR съдържание, както сте мечтали. HDR технологията вече се прилага за различно съдържание. Този монитор е съвместим с HDR10 (стандарт за висок динамичен обхват), като поддържа специфични нива на цветовете и яркостта, което дава възможност на потребителите да се наслаждават на въздействащите цветове на съдържанието. Портовете USB Type-C дават възможност за 4K дисплей, прехвърляне на данни и зареждане на свързано устройство (до 96 W), всичко това едновременно по един кабел. Благодарение на технологията AMD FreeSync геймърите могат да се насладят на безупречно плавно движение по време на игрите с висока разделителна способност и висока динамика. Тя практически намалява накъсването и трептенето на екрана. Ергономичната стойка улеснява плавното регулиране на височината, наклона и завъртането около оста на екрана до оптималната за вас позиция.
Монитор LG-ИЗПИПАНИ ДЕТАЙЛИ
Офертата е валидна до 03.10.2024
ДНИ
ЧАСА
МИН
СЕК
Добави промо код „TEHCOMNEW“ и получи 10% отстъпка при първа поръчка
503,48 € / 984,72 лв.
за забавление и игри
LG 32UP55NP-W, 31.5″ Wide LED AG, VA, DCI-P3 90%, 4ms, 350 cd/m2, 3000:1, 4K (3840×2160), HDR 10, USB Type-C, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, Height, Tilt, Speaker, Black
Купи с
13 x €46.31 (13 x 90.57 лв.)
Описание
Допълнителна информация
| Производител |
|---|
Отзиви (0)
Бъдете първият написал отзив за “Монитор LG-ИЗПИПАНИ ДЕТАЙЛИ”
Технически характеристики
| Размер на екрана, inch | 31.5" (80.01 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Тип на матрицата | VA |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Време за реакция, ms | 4ms (GtG) |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Яркост, cd/m2 | 350cd/m2 |
| Статичен контраст | 3 000:1 |
| Динамичен контраст | 3 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | AMD FreeSync |
| Вградени говорители | yes |
| HDMI | HDMI |
| Display port | DisplayPort |
| USB-C | USB Type-C |
| USB хъб | 2 USB 3.0 |
| Наклон | -5° ~ 20° |
| Вертикално завъртане | Pivot |
| Регулиране на височина | yes |
| Рамка | 3-Side Virtually Borderless Design |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 71.4 x 23.9 x 59.6 cm |
| Цвят | Black/Silver |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Други | HDR 10, HDR Effect; Flicker Safe, Black Stabilizer, Reader Mode; Headphone out |
Shipping & Delivery
Свързани продукти
Детски часовник smart часовник GPS Xblitz Love me , 1.22“TFT, SOS, pink
Детски часовник smartwatch GPS Xblitz Watch Me Син, 1.22“TFT, SOS
КАРТИНА С ОТЛИЧНИ ДЕТАЙЛИ И ПЕРФЕКТНИ ЦВЕТОВЕ
111,97 € / 218,99 лв.
Монитор-ЯРКИ ЦВЕТОВЕ И ОПТИМАЛЕН ЗРИТЕЛЕН КОМФОРТ
434,09 € / 849,01 лв.
Преносима тонколона Bluetooth VIVAX BS-101 red
ЯРКИ И КАЧЕСТВЕНИ ИЗОБРАЖЕНИЯ
127,31 € / 249,00 лв.

Отзиви
Все още няма отзиви.