AOC 24P3CV е 23.8-инчов монитор, който ви осигурява ненадминато визуално изживяване. Модерният му IPS панел ви дава ярки и наситени цветове, независимо от ъгъла под който гледате екрана. Този монитор има изключително тънки рамки, които му придават елегантен и модерен вид. Освен това тънките рамки ви помагат да се фокусирате върху дисплея по-лесно и ви позволяват да работите ефективно на няколко монитора едновременно. В допълнение може да регулирате позицията на стойката на монитор, така че да работите по най-удобния за вас начин. За да осигури гладко дистанционно сътрудничество, този монитор разполага с два вградени 2W + 2W високоговорителя, които ви гарантират безпогрешно аудио качество по време на вашите срещи. Благодарение на своята 1920×1080 FullHD резолюция, този монитор ви осигурява перфектна картина и изображения с ярки и качествени цветове. AOC 24P3CV разполага с множество опции за свързване на периферни устройства, което ви гарантира гъвкава и лесна употреба, независимо колко натоварен е деня ви. Мониторът разполага със специална АОС технология, която минимизира вредното за очите ви трептене, а технологията AOC Lowblue Light предпазва зрението ви от вредната синя светлина, като по този начин напрежението в очите и главоболието са сведени до минимум.
AOC 24P3CV, 23.8″ IPS WLED, 1920×1080@75Hz, 4ms GtG, 300cd m/2, 1000:1, 50M:1 DCR, Adaptive Sync, FlickerFree, Low Blue Light, 2Wx2, Tilt, Height Adjust, Pivot, Swivel, HDMI, DP, USB hub
Офертата е валидна до 03.10.2024
ДНИ
ЧАСА
МИН
СЕК
Добави промо код „TEHCOMNEW“ и получи 10% отстъпка при първа поръчка
190,22 € / 372,04 лв.
за бизнеса и за дома
AOC монитори
999 налични
Купи с
13 x €17.50 (13 x 34.23 лв.)
Описание
Допълнителна информация
| Тегло | 8,31 кг |
|---|---|
| Размери | 16,2 × 61,3 × 51,9 см |
Технически характеристики
| Размер на екрана, inch | 23.8" (60.45 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.2745 x 0.2745 mm |
| Време за реакция, ms | 4ms |
| Честота на опресняване, Hz | 75Hz |
| Яркост, cd/m2 | 300cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 000:1 |
| Динамичен контраст | 50 000 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | Adaptive-Sync |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | 2W x2 |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| HDMI | HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | 1 USB-C |
| USB хъб | 4 USB 3.2 |
| Наклон | -5° ~ 35° |
| Хоризонтално завъртане | 175° |
| Вертикално завъртане | 90° |
Shipping & Delivery
Свързани продукти
Монитор Fujitsu-МОНИТОР СПЕЦИАЛНО ПРОЕКТИРАН ЗА ИНТЕНЗИВНА ОФИС РАБОТА
246,73 € / 482,56 лв.
Монитор Fujitsu-ПЕРФЕКТЕН ЦВЯТ И ПРОИЗВОДИТЕЛНОСТ, ДОСТОЙНИ ЗА ВСЕКИ БИЗНЕС ПРОФЕСИОНАЛИСТ
385,71 € / 754,38 лв.
Монитор Fujitsu-ПЕРФЕКТНА КАРТИНА, УМНИ БИЗНЕС ФУНКЦИИ И ОТЛИЧНА ЕРГОНОМИЧНОСТ
390,01 € / 762,79 лв.
Монитор LG-БЕЗУПРЕЧНИ ВИЗУАЛИЗАЦИИ И ИСТИНСКА ЦВЕТОВА ЯРКОСТ
365,66 € / 715,17 лв.
Монитор LG-ИЗПИПАНИ ДЕТАЙЛИ.
475,00 € / 929,02 лв.
Монитор Samsung-ИНОВАТИВНИ ДИСПЛЕИ ЗА МОЩНА ПРОИЗВОДИТЕЛНОСТ.
400,07 € / 782,47 лв.
Монитор-НАСЛАДЕТЕ СЕ НА ТОЧНИ И ЯРКИ ЦВЕТОВЕ
162,47 € / 317,76 лв.
ЯРКИ И КАЧЕСТВЕНИ ИЗОБРАЖЕНИЯ
127,31 € / 249,00 лв.

