| Тегло | 9,917 кг |
|---|---|
| Размери | 20 × 75 × 50 см |
Acer Vero CB322QUEsmiiprx, 31.5“ QHD (2560×1440) ZeroFrame IPS 100Hz, 1ms (VRB), 350nits, 100M:1, 2xHDMI, DP1.2, Speakers 2*2W, Audio out, HDR10, Adaptive Sync, Remote, Vesa, BlueLightShield Pro, TUV Eyesafe2.0, Energy Class C, TCO, Silver, 3Y
Офертата е валидна до 03.10.2024
ДНИ
ЧАСА
МИН
СЕК
Добави промо код „TEHCOMNEW“ и получи 10% отстъпка при първа поръчка
254,40 € / 497,56 лв.
за забавление и игри
ACER монитори
999 налични
Купи с
13 x €23.40 (13 x 45.77 лв.)
Допълнителна информация
Технически характеристики
| Размер на екрана, inch | 31.5" (80.01 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 2560x1440 |
| Време за реакция, ms | 4ms(GTG), 1ms(VRB) |
| Честота на опресняване, Hz | 100Hz |
| Яркост, cd/m2 | 350cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 000:1 |
| Динамичен контраст | 100M:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | Standard |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | 2W x2 |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | 2 HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | - |
| USB хъб | - |
| Наклон | -5°-35° |
| Хоризонтално завъртане | +/-178° |
| Вертикално завъртане | +/-90° |
| Регулиране на височина | 150 mm |
Shipping & Delivery
Свързани продукти
Монитор Fujitsu-БРИЛЯНТНО ЗРИТЕЛНО ИЗЖИВЯВАНЕ И УЛТРА ВИСОКА РЕЗОЛЮЦИЯ
463,36 € / 906,25 лв.
Монитор Fujitsu-МОНИТОР СПЕЦИАЛНО ПРОЕКТИРАН ЗА ИНТЕНЗИВНА ОФИС РАБОТА
246,73 € / 482,56 лв.
Монитор Samsung-НЕВЕРОЯТНА РЕЗОЛЮЦИЯ И МОДЕРЕН ГЕЙМИНГ ДИЗАЙН
238,39 € / 466,25 лв.
Монитор-БЕЗУПРЕЧНИ ЦВЕТОВЕ С БЕЗПОГРЕШНА ТОЧНОСТ.
188,67 € / 369,01 лв.
Монитор-МОНИТОР С ТЪНКИ РАМКИ И КРАСИВ ИЗЧИСТЕН ДИЗАЙН
275,59 € / 539,01 лв.
Монитор-НАСЛАДЕТЕ СЕ НА ТОЧНИ И ЯРКИ ЦВЕТОВЕ
162,47 € / 317,76 лв.
Монитор-ПРЕДЛАГА НЕНАДМИНАТИ ВИЗУАЛИЗАЦИИ И КАРТИНА С НЕВЕРОЯТНИ ЦВЕТОВЕ
268,78 € / 525,69 лв.
НАСЛАДЕТЕ СЕ НА ПЕРФЕКТНА КАРТИНА, КОГАТО ИГРАЕТЕ ЛЮБИМИТЕ С ИГРИ
204,00 € / 398,99 лв.

