EX251 е 25-инчов FHD гейминг монитор BenQ MOBIUZ с впечатляваща честота на опресняване от 220Hz. Открийте повече с MOBIUZ и неговата интелигентна технология за прецизно изобразяване на детайлите. Потопете се в гейминг свят, където цветовете се усещат, а не само се виждат, с технологията Gamer-Experienced Color, революционна иновация, която преосмисля гейм цветовете отвъд традиционните граници и превръща всяка сцена в шедьовър на изкуството и емоцията. Разработена чрез обширни тестове и комуникация с геймъри, технологията предлага живописен свят, съобразен с разнообразни предпочитания, гарантирайки, че всяка игра ще бъде визуализирана в най-естетически привлекателната палитра. Гейминг мониторът BenQ MOBIUZ EX251 разполага с честота на опресняване от 220Hz, време за реакция от 1ms GTG и AMD FreeSync за светкавична реакция и игра без накъсване на картината. EX251 намалява размазването на картината, осигурявайки изключително плавни движения и още по-завладяващо гейминг изживяване. Мониторите BenQ MOBIUZ предлагат върховно визуално гейминг изживяване. Можете допълнително да персонализирате предпочитанията си с Color Vibrance и Light Tuner, превръщайки гейминг мултивселената на MOBIUZ в реалност. От естествени до наситени – вие избирате кои цветове да използвате. Балансирайте светлината и тъмните зони, за да разкриете детайли, скрити в сенките. Насладете се на експертно дефинираните цветови профили на Color Shuttle и на вградените високоговорители за пълноценно аудио-визуално изживяване. Множество официално създадени предварителни настройки, оптимизирани за най-популярните игри, подобряват визуалното възприятие. Ексклузивната функция Scenarios на MOBIUZ обединява настройки за цвят, звук и грижа за очите за всеки тип игра. Създайте и запазете любимата си комбинация за всяка ситуация. Изчистеният дизайн със своите елегантни контури и използването на съвременни материали излъчва усещане за скорост и издръжливост, като същевременно се съчетава перфектно с вашите гейминг конзоли. Регулирайте наклона на монитора според личния си комфорт. Eye-Care технологията щади очите и осигурява по-голям комфорт по време на дълги гейминг сесии.
BenQ EX251, 25” FHD BenQ 220Hz MOBIUZ Gaming Monitor, EX251 WHITE
Офертата е валидна до 03.10.2024
ДНИ
ЧАСА
МИН
СЕК
Добави промо код „TEHCOMNEW“ и получи 10% отстъпка при първа поръчка
219,96 € / 430,20 лв.
за забавление и игри
BenQ монитори
999 налични
Купи с
13 x €20.23 (13 x 39.57 лв.)
Описание
Допълнителна информация
| Тегло | 7,7 кг |
|---|---|
| Размери | 16 × 78 × 51 см |
Технически характеристики
| Размер на екрана, inch | 25" (63.50 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:10 |
| Технология | LED |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Време за реакция, ms | 1ms |
| Яркост, cd/m2 | 400cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | FreeSync |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | 2.5W x2 |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | 2 HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | USB Type-C Upstream (USB 3.2 Gen 1, 5 Gbps, Data only) |
| USB хъб | USB Type-A Downstream (USB 3.2 Gen 1, 5 Gbps, power charging 4.5W) |
| Наклон | -5° ~ 20° |
| Хоризонтално завъртане | - |
| Вертикално завъртане | - |
| Регулиране на височина | - |
| Стандарти | EPEAT |
| Енергиен клас | Е |
Shipping & Delivery
Свързани продукти
Монитор Acer-ЕСТЕСТВЕНИ И ЯРКИ ЦВЕТОВЕ И КАРТИНА С НЕНАДМИНАТО КАЧЕСТВО
96,62 € / 188,97 лв.
Монитор Fujitsu-БРИЛЯНТНО ЗРИТЕЛНО ИЗЖИВЯВАНЕ И УЛТРА ВИСОКА РЕЗОЛЮЦИЯ
463,36 € / 906,25 лв.
Монитор Fujitsu-ОТЛИЧНИ БИЗНЕС ФУНКЦИИ НА ДОСТЪПНА ЦЕНА
245,07 € / 479,32 лв.
Монитор Fujitsu-ПЕРФЕКТЕН ЦВЯТ И ПРОИЗВОДИТЕЛНОСТ, ДОСТОЙНИ ЗА ВСЕКИ БИЗНЕС ПРОФЕСИОНАЛИСТ
385,71 € / 754,38 лв.
Монитор Fujitsu-ПЕРФЕКТНА КАРТИНА, УМНИ БИЗНЕС ФУНКЦИИ И ОТЛИЧНА ЕРГОНОМИЧНОСТ
390,01 € / 762,79 лв.
Монитор LG-ПРОМЕНЕТЕ ПРАВИЛАТА НА ИГРАТА.
597,45 € / 1168,51 лв.
Монитор-БЕЗУПРЕЧНИ ЦВЕТОВЕ С БЕЗПОГРЕШНА ТОЧНОСТ
152,88 € / 299,01 лв.
ЯРКИ И КАЧЕСТВЕНИ ИЗОБРАЖЕНИЯ
127,31 € / 249,00 лв.

