AOC 22B2H/EU е висококачествен 21.5-инчов монитор с модернизиран дизайн и отлична резолюция. Той е перфектната комбинация от стилен дизайн с ултра тънки рамки и висока производителност. Без рамковият му дизайн ви осигурява модерна и атрактивна визия, както и безупречно потребителско изживяване. Освен това тънките рамки на дисплея ви позволяват да работите на повече от един монитор едновременно, без да губите концентрацията си. AOC 22B2H/EU е отличен избор при изпълнението на ежедневните ви бизнес задачи, но и за гледане на любимите ви филми, сериали и предавания. Благодарение на Full HD 1920 x 1080 резолюцията си, този монитор ви позволява да се насладите на безупречна картина с ясни и ярки цветове и ненадминати по реалност детайли. VA панелите ви позволяват да се насладите на по-дълбоки черни тонове и по-голям контраст за по-ярки и ясни изображения. Този монитор разполага с AOC Lowblue Light, която ви защитава от вредната синя светлина, която напряга очите ви и предизвиква главоболие и безсъние след продължителна работа на монитора. Тази функция намалява количеството на тази синя светлина без да се налага да правите компромис с качеството на цветовете на екрана. Освен това мониторът елиминира вредното трептене и ви осигурява още по-голям визуален комфорт, дори след дълги часове на употреба на монитора.
AOC 22B2H/EU, 21.5″ VA WLED, 1920×1080@75Hz, 4ms GtG, 250cd m/2, 3000:1, DCR 20M:1, FlickerFree, Low Blue Light, Tilt, D-SUB, HDMI
Офертата е валидна до 03.10.2024
ДНИ
ЧАСА
МИН
СЕК
Добави промо код „TEHCOMNEW“ и получи 10% отстъпка при първа поръчка
66,90 € / 130,85 лв.
за бизнеса и за дома
AOC монитори
Купи с
на вноски започващи от 2.48 лв. (1.27 €)
Описание
Допълнителна информация
| Тегло | 3,5 кг |
|---|---|
| Размери | 12,5 × 55 × 37 см |
Технически характеристики
| Размер на екрана, inch | 21.5" (54.61 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | WLED |
| Тип на матрицата | VA |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.2482 x 0.2482 mm |
| Време за реакция, ms | 4ms |
| Честота на опресняване, Hz | 75Hz |
| Яркост, cd/m2 | 250cd/m2 |
| Статичен контраст | 3 000:1 |
| Динамичен контраст | 20 000 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Честота H/ V | 30 - 83 kHz/50 - 76 Hz |
| Тип синхронизация | Standard |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | HDMI |
| DVI | - |
| Display port | - |
| Последователно свързване | - |
| VGA | D-Sub |
| USB-C | - |
| USB хъб | - |
| Наклон | -5° ~ 21.5° |
| Хоризонтално завъртане | - |
Shipping & Delivery
Свързани продукти
Монитор Fujitsu-КАРТИНА С ПОСТОЯННО ВИСОКО КАЧЕСТВО И ПЕРФЕКТНИ ЦВЕТОВЕ
317,11 € / 620,21 лв.
Монитор Fujitsu-ПЕРФЕКТНОТО КОНФЕРЕНТНО РЕШЕНИЕ
398,71 € / 779,81 лв.
Монитор LG-ЯРКИ И ПРЕЦИЗНИ ЦВЕТОВЕ.
120,15 € / 234,99 лв.
Монитор Samsung-ГЛЕДАЙ, ИГРАЙ И ЖИВЕЙ СТИЛНО.
275,59 € / 539,01 лв.
Монитор Samsung-НЕВЕРОЯТНА РЕЗОЛЮЦИЯ И МОДЕРЕН ГЕЙМИНГ ДИЗАЙН
238,39 € / 466,25 лв.
Монитор-БЕЗУПРЕЧНА КАРТИНА С ЯРКИ И ТОЧНИ ЦВЕТОВЕ
136,63 € / 267,23 лв.
Монитор-ЯРКИ ЦВЕТОВЕ И ОПТИМАЛЕН ЗРИТЕЛЕН КОМФОРТ
434,09 € / 849,01 лв.
НАСЛАДЕТЕ СЕ НА ПЕРФЕКТНА КАРТИНА, КОГАТО ИГРАЕТЕ ЛЮБИМИТЕ С ИГРИ
204,00 € / 398,99 лв.

