Насладете се на най-плавните цветови градации на 10-битов дисплей, който показва повече от 1 млрд. цвята. 14-битовата 3D таблица за търсене (LUT) подобрява точността на смесване на цветовете в RGB, което води до безупречно възпроизвеждане на цветовете. Насладете се на допълнителното пространство, предлагано от екрана на SW240 с размер 24,1 инча 1920×1200 със съотношение 16:10 – идеален за професионални фотографи или просто за ежедневно ползване. Ексклузивните технологии за грижа за очите на BenQ намаляват умората на очите за удобство на потребителя, подобрена производителност и безопасност на работното място по време на продължителна употреба.
Разпродадено




BenQ SW240, 24.1″ IPS, 5ms, 1920×1200, 16:10, Photographer Monitor, 99% Adobe RGB, 14-Bit 3D LUT, Delta E ? 2, 1000:1, 20M:1 DCR, 10bit, 250 cd/m2, HDMI, DVI, DP, USB hub, Headphone jack, Card reader, Height Adj., Pivot, Tilt, Swivel, Gray
Офертата е валидна до 03.10.2024
ДНИ
ЧАСА
МИН
СЕК
Добави промо код „TEHCOMNEW“ и получи 10% отстъпка при първа поръчка
658,80 € / 1288,50 лв.
за бизнеса и за дома
BenQ монитори
Изчерпан
Описание
Допълнителна информация
| Тегло | 9,18 кг |
|---|---|
| Размери | 25 × 63 × 49 см |
Технически характеристики
| Размер на екрана, inch | 24" (60.96 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:10 |
| Технология | LED |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 1920x1200 |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.27 x 0.27 mm |
| Време за реакция, ms | 5ms |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Яркост, cd/m2 | 250cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 000:1 |
| Динамичен контраст | 20 000 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Честота H/ V | 30 - 83 kHz/50 - 76 Hz |
| Тип синхронизация | Standard |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | HDMI |
| DVI | DVI |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | VGA |
| USB-C | - |
| USB хъб | 3 USB 3.0 |
| Наклон | -5° ~ 20° |
| Хоризонтално завъртане | ± 45° |
Shipping & Delivery
Свързани продукти
КАРТИНА С ОТЛИЧНИ ДЕТАЙЛИ И ПЕРФЕКТНИ ЦВЕТОВЕ
111,97 € / 218,99 лв.
Монитор Fujitsu-МОНИТОР СПЕЦИАЛНО ПРОЕКТИРАН ЗА ИНТЕНЗИВНА ОФИС РАБОТА
246,73 € / 482,56 лв.
Монитор Fujitsu-ПЕРФЕКТЕН ЦВЯТ И ПРОИЗВОДИТЕЛНОСТ, ДОСТОЙНИ ЗА ВСЕКИ БИЗНЕС ПРОФЕСИОНАЛИСТ
385,71 € / 754,38 лв.
Монитор LG-ЯРКИ И ПРЕЦИЗНИ ЦВЕТОВЕ.
120,15 € / 234,99 лв.
Монитор Samsung-ГЛЕДАЙ, ИГРАЙ И ЖИВЕЙ СТИЛНО.
275,59 € / 539,01 лв.
Монитор Samsung-КАРТИНА С НЕВЕРОЯТНО ТОЧНИ И ЯРКИ ЦВЕТОВЕ
239,92 € / 469,24 лв.
Монитор Samsung-НЕВЕРОЯТНА РЕЗОЛЮЦИЯ И МОДЕРЕН ГЕЙМИНГ ДИЗАЙН
238,39 € / 466,25 лв.
Монитор-ЯРКИ ЦВЕТОВЕ И ОПТИМАЛЕН ЗРИТЕЛЕН КОМФОРТ
434,09 € / 849,01 лв.
