| Тегло | 11,3 кг |
|---|---|
| Размери | 28 × 91,5 × 49,5 см |
Разпродадено




Asus TUF Gaming VG34VQL3A Curved Gaming, 34 “ WQHD (3440 x 1440), 180Hz, 1500R, Curved design, Extreme Low Motion Blur, Freesync Premium Pro, 1ms (GTG),125% sRGB, DisplayHDR 400 , DisplayWidget, Black
Офертата е валидна до 03.10.2024
ДНИ
ЧАСА
МИН
СЕК
Добави промо код „TEHCOMNEW“ и получи 10% отстъпка при първа поръчка
339,00 € / 663,03 лв.
за забавление и игри
ASUS монитори
Изчерпан
Допълнителна информация
Технически характеристики
| Размер на екрана, inch | 34" (86.36 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Curved 1500R |
| Широкоекранен | 21:9 |
| Технология | LED |
| Тип на матрицата | VA |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 3440x1440 |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.232 x 0.232 mm |
| Време за реакция, ms | 1ms |
| Честота на опресняване, Hz | 180Hz |
| Яркост, cd/m2 | 400cd/m2 |
| Статичен контраст | 4 000:1 |
| Динамичен контраст | 100 000 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Честота H/ V | HDMI: 30~149 KHz / 48~100Hz; DP: 267~267 KHz / 48~180Hz |
| Тип синхронизация | FreeSync Premium Pro |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | 2W x2 |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | 2 HDMI |
| DVI | - |
| Display port | 2 DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | - |
| USB хъб | 3 USB 3.2 Gen 2 Type-A |
| Наклон | -5° ~ 20° |
| Хоризонтално завъртане | ± 10° |
Shipping & Delivery
Свързани продукти
Монитор Fujitsu-ОТЛИЧНИ БИЗНЕС ФУНКЦИИ НА ДОСТЪПНА ЦЕНА
245,07 € / 479,32 лв.
Монитор Fujitsu-ПЕРФЕКТЕН ЦВЯТ И ПРОИЗВОДИТЕЛНОСТ, ДОСТОЙНИ ЗА ВСЕКИ БИЗНЕС ПРОФЕСИОНАЛИСТ
385,71 € / 754,38 лв.
Монитор LG-БЕЗУПРЕЧНИ ВИЗУАЛИЗАЦИИ И ИСТИНСКА ЦВЕТОВА ЯРКОСТ
365,66 € / 715,17 лв.
Монитор LG-ПРОМЕНЕТЕ ПРАВИЛАТА НА ИГРАТА.
597,45 € / 1168,51 лв.
Монитор LG-ЯРКИ И ПРЕЦИЗНИ ЦВЕТОВЕ.
120,15 € / 234,99 лв.
Монитор Samsung-КАРТИНА С НЕВЕРОЯТНО ТОЧНИ И ЯРКИ ЦВЕТОВЕ
239,92 € / 469,24 лв.
Монитор-БЕЗУПРЕЧНА КАРТИНА С ЯРКИ И ТОЧНИ ЦВЕТОВЕ
136,63 € / 267,23 лв.
Монитор-НАСЛАДЕТЕ СЕ НА ТОЧНИ И ЯРКИ ЦВЕТОВЕ
162,47 € / 317,76 лв.
