Преносимият твърд диск AC630 е успер устойчиво предложение от Apacer, тъй като отговаря на военен клас устойчивост на удари, има IP 55 прахоустойчива защита и метален лек дизайн, който ви гарантира отпимална сигурност при пренасяне. Той е най-добрият спътник за професионалните потребители, които искат да бъдат спокойни, че важните им документи и файлове са в пълна безопасност. Apacer AC630 поддържа функцията Plug & Play и може лесно да обработва големи файлове като 4K видео, мултимедийни файлове и различни документи. Освен това той е перфектното допълнение към ултра тънки преносими компютри, които обикновено имат ограничено място за съхранение.
Разпродадено




Apacer AC630, 1TB 2.5“ SATA HDD USB 3.2 Military-Grade Shockproof Portable Hard Drive
Офертата е валидна до 03.10.2024
ДНИ
ЧАСА
МИН
СЕК
Добави промо код „TEHCOMNEW“ и получи 10% отстъпка при първа поръчка
88,80 € / 173,68 лв.
за бизнеса и за дома
APACER памети и аксесоари
Изчерпан
Описание
Допълнителна информация
| Тегло | 0,3 кг |
|---|---|
| Размери | 13 × 19 × 3 см |
Технически характеристики
| Предназначен за | Обща употреба |
|---|---|
| Капацитет, GB | 1 000 GB (1 TB) |
| Външен/ вътрешен | External |
| Размер, inch | 2.5" (6.35 cm) |
| Скорост, об/мин | SuperSpeed up to 5Gbps for USB 3.2 Gen 1, Hi-Speed up to 480Mbps for USB 2.0 |
| Интерфейс | SuperSpeed USB 3.2 Gen 1, backward compatible with USB 2.0 specification |
| Цвят | Black |
| Други | (L)143.3 x (W)92.9 x (H)20.1 mm, 250 g (with cable) |
Shipping & Delivery
Свързани продукти
Apacer AC533, 2TB 2.5″ SATA HDD USB 3.2 Portable Hard Drive Plastic / Rubber Jet black
108,86 € / 212,91 лв.
