| Тегло | 0,246 кг |
|---|---|
| Размери | 10 × 17 × 2,8 см |
Natec External HDD/SSD Enclosure Rhino Go SATA 2.5″ USB 3.0 Grey
Офертата е валидна до 03.10.2024
ДНИ
ЧАСА
МИН
СЕК
Добави промо код „TEHCOMNEW“ и получи 10% отстъпка при първа поръчка
10,21 € / 19,97 лв.
за бизнеса и за дома
NATEC компютърна периферия
999 налични
Купи с
на вноски започващи от 0.38 лв. (0.19 €)
Допълнителна информация
Технически характеристики
| Предназначен за | Обща употреба |
|---|---|
| Капацитет, GB | Drive capacity: 0GB, Maximum drive capacity: 2TB or more |
| Външен/ вътрешен | Aluminum external enclosure for 2.5" SATA HDD/SSD |
| Размер, inch | 2.5" (6.35 cm) |
| Интерфейс | Micro USB 3.0 |
| Цвят | Grey |
Shipping & Delivery
Свързани продукти
Apacer AC533, 2TB 2.5″ SATA HDD USB 3.2 Portable Hard Drive Plastic / Rubber Jet black
108,86 € / 212,91 лв.
Apacer AC631, 2TB 2.5″ SATA HDD USB 3.2 Military-Grade Shockproof Portable Hard Drive
111,94 € / 218,94 лв.

