Apacer AC236 е страхотен преносим твърд диск с атрактивен дизайн с асиметрични детайли. Той има компактни размери и отличен капацитет за съхранение, което ви гарантира, че ще бъде най-добрият ви партньор за съхранение. Моделите с голям капацитет за съхранение ви предлагат отлично място за съхранение и пренасяне на големи файлове, за гледане на HD филми или за разглеждане на колекции от снимки в движение. Apacer AC236 има вградена интелигентна функция за управление на захранването, която автоматично ще превключи в режим на пестене на енергия, ако предаването на данни спре за 10 минути или повече, ефективно удължавайки живота на външния диск.
Apacer AC236, 2TB 2.5“ SATA HDD USB 3.2 Portable Hard Drive
Офертата е валидна до 03.10.2024
ДНИ
ЧАСА
МИН
СЕК
Добави промо код „TEHCOMNEW“ и получи 10% отстъпка при първа поръчка
109,84 € / 214,83 лв.
за бизнеса и за дома
APACER памети и аксесоари
999 налични
Купи с
13 x €10.10 (13 x 19.75 лв.)
Описание
Допълнителна информация
| Тегло | 0,2 кг |
|---|---|
| Размери | 11 × 16 × 3 см |
Технически характеристики
| Предназначен за | Обща употреба |
|---|---|
| Капацитет, GB | 2 000 GB (2 TB) |
| Външен/ вътрешен | External |
| Размер, inch | 2.5" (6.35 cm) |
| Скорост, об/мин | SuperSpeed up to 5Gbps for USB 3.2 Gen 1, Hi-Speed up to 480Mbps for USB 2.0 |
| Интерфейс | SuperSpeed USB 3.2 Gen 1, backward compatible with USB 2.0 specification |
| Цвят | Black |
| Други | (L)128.5 x (W)79.4 x (H)10.8 mm, 139.5g |
Shipping & Delivery
Свързани продукти
Apacer AC533, 2TB 2.5″ SATA HDD USB 3.2 Portable Hard Drive Plastic / Rubber Garnet red
107,04 € / 209,35 лв.
Apacer AC631, 2TB 2.5″ SATA HDD USB 3.2 Military-Grade Shockproof Portable Hard Drive
111,94 € / 218,94 лв.

