Отключете гейминг величието с AOC C27G2Z3/BK. Отличаващ се с 27-инчов извит дисплей и невероятна честота на опресняване от 280Hz, този монитор извежда вашето игрово изживяване на следващото ниво. С до 1ms GtG време за реакция и 0,5ms MPRT ще се насладите на безпроблемен геймплей, който ви държи пред другите. Технологията Adaptive Sync гарантира визуализация без разкъсвания, докато поддръжката на HDR10 и ниското забавяне на въвеждане гарантират кристално чиста графика и светкавична реакция. Можете също така да регулирате стойката за вашата перфектна позиция за игра. Оборудвайте се с този мощен инструмент и се подгответе да завладеете игралната арена! Мониторът AGON от AOC, със своите революционни 280Hz, променя играта за състезателните геймъри. Светкавичната скорост и прецизната прецизност на монитора AGON by AOC се превръщат в неоспоримо предимство в бързи игри, което ви позволява да реагирате по-бързо и да уцелвате целите си с несравнима точност. GtG означава Grey-to-Grey и представлява колко време е необходимо на един пиксел да премине от едно ниво на сивото към следващото. В игрите всяка милисекунда е от значение и може да бъде разликата между уцелване или пропускане на удар. Бързото време за реакция също елиминира призрачните изображения и замъгляването при движение. Извитият дизайн ви обгръща, поставяйки ви в центъра на действието и осигурява завладяващо игрово изживяване. Адаптивната синхронизация изравнява вертикалната честота на опресняване на вашия монитор с честотата на кадрите, предоставена от вашия графичен процесор, правейки вашия геймплей и непринудено игрово изживяване още по-плавно, като елиминира заекването, накъсването и трептенето. Тази функция е полезна и когато се наслаждавате на видеоклипове и други визуални медии за по-плавно забавление. Повдигнете или спуснете екрана според височината и предпочитанията на всеки индивид за сядане. Лесната за регулиране стойка осигурява часове комфорт. HDR10 е тук, за да подобри още повече качеството на картината, подобрявайки синхронизирането на вашия GPU или вашата конзола с монитора. Това създава по-реалистично, завладяващо и гладко игрово изживяване: Ще се почувствате като да влезете в играта, кадър по кадър. Освободете рефлексите си, като превключите към режим AOC Low Input Lag. Забравете графичните извивки: този режим пренастройва кабелите на монитора в полза на суровото време за реакция, давайки най-доброто предимство при спиране на тригера.
AOC C27G2Z3/BK, 27″ Curved 1500R VA WLED, 1920×1080@280Hz, 1ms GtG, 0.5MPRT, 300cd m/2, 4000:1, 80M:1 DCR, Adaptive Sync, FlickerFree, Blue Light tech. Soft., Tilt, Height Adjust, Swivel, 2xHDMI, DP
Офертата е валидна до 03.10.2024
ДНИ
ЧАСА
МИН
СЕК
Добави промо код „TEHCOMNEW“ и получи 10% отстъпка при първа поръчка
178,49 € / 349,10 лв.
за забавление и игри
AOC монитори
Купи с
13 x €16.42 (13 x 32.11 лв.)
Описание
Допълнителна информация
| Тегло | 7,74 кг |
|---|---|
| Размери | 21,4 × 69 × 52,3 см |
Технически характеристики
| Размер на екрана, inch | 27" (68.58 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Curved 1500R |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | WLED |
| Тип на матрицата | VA |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Време за реакция, ms | 1ms |
| Честота на опресняване, Hz | 280Hz |
| Яркост, cd/m2 | 300cd/m2 |
| Статичен контраст | 4 000:1 |
| Динамичен контраст | 80 000 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Честота H/ V | 30 - 280 KHz |
| Тип синхронизация | AdaptiveSync |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | 2 HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | - |
| USB хъб | - |
| Наклон | -5° ~ 20° |
| Хоризонтално завъртане | -30° ~ 30° |
| Вертикално завъртане | - |
Shipping & Delivery
Свързани продукти
КАРТИНА С ОТЛИЧНИ ДЕТАЙЛИ И ПЕРФЕКТНИ ЦВЕТОВЕ
111,97 € / 218,99 лв.
Монитор Fujitsu-ОТЛИЧНИ БИЗНЕС ФУНКЦИИ НА ДОСТЪПНА ЦЕНА
245,07 € / 479,32 лв.
Монитор LG-ПРОМЕНЕТЕ ПРАВИЛАТА НА ИГРАТА.
597,45 € / 1168,51 лв.
Монитор Samsung-ИНОВАТИВНИ ДИСПЛЕИ ЗА МОЩНА ПРОИЗВОДИТЕЛНОСТ.
400,07 € / 782,47 лв.
Монитор Samsung-КАРТИНА С НЕВЕРОЯТНО ТОЧНИ И ЯРКИ ЦВЕТОВЕ
239,92 € / 469,24 лв.
Монитор-БЕЗУПРЕЧНИ ЦВЕТОВЕ С БЕЗПОГРЕШНА ТОЧНОСТ
152,88 € / 299,01 лв.
Монитор-МОНИТОР С ТЪНКИ РАМКИ И КРАСИВ ИЗЧИСТЕН ДИЗАЙН
275,59 € / 539,01 лв.
Монитор-НАСЛАДЕТЕ СЕ НА ТОЧНИ И ЯРКИ ЦВЕТОВЕ
162,47 € / 317,76 лв.

