Запознайте се с най-новото попълнение в B3 серията – впечатляващ 23,8-инчов дисплей с IPS панел за зашеметяващи визуални ефекти, 1920 ? 1080 резолюция, честота на опресняване от 100 Hz и HDMI свързаност. Ако търсите компактен монитор с плавна работа, 24B3CA2 е идеалният избор за вас. Освен това с един USB?C кабел са налични видео сигнал, захранване и пренос на данни, което повишава продуктивността ви. Независимо дали работите или учите, насладете се на по-комфортно и приятно зрително изживяване с компактния екран на 24B3CA2. Искате да гледате Blu-ray филм с пълно качество, да се наслаждавате на игри с висока резолюция или да четете кристално ясен текст в офис приложения? Благодарение на Full HD резолюцията (1920 ? 1080 пиксела) този монитор ви позволява именно това. Каквото и да гледате, чрез Full HD съдържанието се показва с богати детайли, без нужда от висок клас видеокарта или голямо натоварване на системните ресурси. Оборудвайте се с двойна честота на кадрите в сравнение с други монитори и кажете „сбогом“ на накъсванията и размазаните движения. С честота на опресняване от 100 Hz всеки кадър се изобразява детайлно и плавно, така че можете да реагирате с прецизност и да се потопите в динамиката на високоскоростни състезания. Улеснете връзките с един единствен кабел. USB?C свързването предоставя режим DisplayPort Alternate Mode за пренос на видео сигнал с висока резолюция от лаптоп към монитора, като едновременно с това зарежда батерията на лаптопа чрез USB Power Delivery. Мониторът AOC с 1 ms MPRT значително намалява размазването при движение, правейки бързите сцени ясни и чисти, което ви дава преимущество в игри, чувствителни към реакция, и ви осигурява плавно, естествено движение, което ви потапя във виртуалния свят. Независимо дали навигирате в състезание с висока скорост или сте в битка с високи залози, всяка милисекунда е от значение. Adaptive Sync синхронизира вертикалната честота на опресняване на монитора с кадрите, подавани от GPU, правейки гейминг изживяването и ежедневното гледане още по-плавни чрез елиминиране на накъсвания, разкъсване на кадъра и трептене. Тази функция е полезна и при гледане на видеа и визуално съдържание за по-плавно възпроизвеждане. С вградените високоговорители лесно ще поддържате връзка с роднини, приятели и колеги. За филми, музика, игри и други ще се наслаждавате на качествено аудио без нужда от външни говорители.
AOC 24B3CA2, 23.8″ IPS WLED, 1920×1080@100Hz, 4ms GtG, 1ms MPRT, 250cd m/2, 1300:1, 20M:1 DCR, Adaptive Sync, FlickerFree, Low Blue Light, 2Wx2, Tilt, HDMI, USB hub
Офертата е валидна до 03.10.2024
ДНИ
ЧАСА
МИН
СЕК
Добави промо код „TEHCOMNEW“ и получи 10% отстъпка при първа поръчка
120,00 € / 234,70 лв.
за бизнеса и за дома
AOC монитори
999 налични
Купи с
13 x €11.04 (13 x 21.59 лв.)
Описание
Допълнителна информация
| Тегло | 5,28 кг |
|---|---|
| Размери | 12,6 × 61,4 × 39,4 см |
Технически характеристики
| Размер на екрана, inch | 23.8" (60.45 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | WLED |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.2745 x 0.2745 mm |
| Време за реакция, ms | 4ms |
| Честота на опресняване, Hz | 100Hz |
| Яркост, cd/m2 | 250cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 300:1 |
| Динамичен контраст | 20 000 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | Adaptive-Sync |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | 2W x2 |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | HDMI |
| DVI | - |
| Display port | - |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | USB Type-C (Power 65W, DP Alt) |
| USB хъб | 2 USB 3.2 |
| Наклон | -5° ~ 23° |
| Хоризонтално завъртане | - |
| Вертикално завъртане | - |
Shipping & Delivery
Свързани продукти
Монитор Fujitsu-КАРТИНА С ПОСТОЯННО ВИСОКО КАЧЕСТВО И ПЕРФЕКТНИ ЦВЕТОВЕ
317,11 € / 620,21 лв.
Монитор Fujitsu-МОНИТОР СПЕЦИАЛНО ПРОЕКТИРАН ЗА ИНТЕНЗИВНА ОФИС РАБОТА
246,73 € / 482,56 лв.
Монитор Fujitsu-ПЕРФЕКТНИЯТ МОНИТОР ЗА ИЗПЪЛНЕНИЕТО НА ВАШИТЕ ЕЖЕДНЕВНИ ОФИС ЗАДЪЛЖЕНИЯ
348,10 € / 680,82 лв.
Монитор Fujitsu-ПЕРФЕКТНОТО КОНФЕРЕНТНО РЕШЕНИЕ
398,71 € / 779,81 лв.
Монитор LG-БЕЗУПРЕЧНИ ВИЗУАЛИЗАЦИИ И ИСТИНСКА ЦВЕТОВА ЯРКОСТ
365,66 € / 715,17 лв.
Монитор LG-ЯРКИ И ПРЕЦИЗНИ ЦВЕТОВЕ.
120,15 € / 234,99 лв.
Монитор Samsung-ГЛЕДАЙ, ИГРАЙ И ЖИВЕЙ СТИЛНО.
275,59 € / 539,01 лв.
Монитор-ПРЕДЛАГА НЕНАДМИНАТИ ВИЗУАЛИЗАЦИИ И КАРТИНА С НЕВЕРОЯТНИ ЦВЕТОВЕ
268,78 € / 525,69 лв.

