LG 38GN950P-B е 37.5-инчов монитор с извит панел, който ще бъде най-вярното ви оръжие във всяка виртуална гейминг битка. Той е най-мощният ви кос за победа и ви гарантира, че ще бъдете големият победител при сблъсък с всеки вас опонент. Можете да си осигурите спиращи дъха преживявания при гейминг и пълно потапяне в игрите с технологията Nano IPS 1ms, която осигурява свръхвисока скорост при изключително качество на графиката. С IPS от 1ms, което е сравнимо с TN скоростта, този монитор ви предлага минимално остатъчно изображение и малко време за реакция, което ви помага да увеличите процента на победите си. LG 38GN950P-B поддържа широк цветови спектър, 98% от цветовата гама DCI-P3, като предава цветовете с висока прецизност, за да бъдат възпроизведени с VESA DisplayHDR 600, давайки ви възможност за потапяне в реалистична визуална среда. Независимо от това от коя страна на бойното поле са, геймърите изпитват чувството, че са в центъра му. Свръхвисоката скорост от 160 Hz (овърклокинг) ви дава възможност да видите по-бързо следващия кадър и увеличава плавността на изображенията. Геймърите са по-конкурентоспособни, могат да реагират по-бързо на действията на противниците и да се прицелват по-лесно. Този монитор е тестван от NVIDIA и официално е потвърден за съвместимост с G-Sync, като премахва трептенето и накъсването за по-гладко и по-бързо игрово изживяване.
Монитор LG-ПРОМЕНЕТЕ ПРАВИЛАТА НА ИГРАТА
Офертата е валидна до 03.10.2024
ДНИ
ЧАСА
МИН
СЕК
Добави промо код „TEHCOMNEW“ и получи 10% отстъпка при първа поръчка
209,12 € / 409,00 лв.
за забавление и игри
LG 27GQ50A-B, UltraGear 27″ VA, AG, 1ms MBR 165Hz, 5ms GtG, 3000:1, 250cd/m2, Full HD 1920×1080, AMD FreeSync, HDMI, DisplayPort, Headphone Out, Reader mode, Black Stabilizer, Tilt, Black
Купи с
13 x €19.24 (13 x 37.63 лв.)
Описание
Допълнителна информация
| Производител |
|---|
Отзиви (0)
Бъдете първият написал отзив за “Монитор LG-ПРОМЕНЕТЕ ПРАВИЛАТА НА ИГРАТА”
Технически характеристики
| Размер на екрана, inch | 37.5" (95.25 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Curved |
| Широкоекранен | 21:9 |
| Технология | LED |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Резолюция | 3840x1600 |
| Време за реакция, ms | 1ms |
| Честота на опресняване, Hz | 160Hz |
| Яркост, cd/m2 | 450cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 000:1 |
| Динамичен контраст | 1 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | FreeSync/G-Sync |
| HDMI | 2 HDMI |
| Display port | DisplayPort |
| USB хъб | 3 USB 3.0 |
| Наклон | Tilt |
| Регулиране на височина | 110 mm |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 89.6 x 31.2 x 47.8 (58.9) cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Други | Flicker Safe, Black Stabilizer, Reader Mode; HDR (HDR 10, DisplayHDR™ 600, HDR Effect); Crosshair; Headphone out |
Shipping & Delivery
Свързани продукти
Детски часовник smart часовник GPS Xblitz Love me , 1.22“TFT, SOS, pink
КАРТИНА С ОТЛИЧНИ ДЕТАЙЛИ И ПЕРФЕКТНИ ЦВЕТОВЕ
111,97 € / 218,99 лв.
Монитор-НАСЛАДЕТЕ СЕ НА ТОЧНИ И ЯРКИ ЦВЕТОВЕ
162,47 € / 317,76 лв.
НАСЛАДЕТЕ СЕ НА ПЕРФЕКТНА КАРТИНА, КОГАТО ИГРАЕТЕ ЛЮБИМИТЕ С ИГРИ
204,00 € / 398,99 лв.
Преносима тонколона Bluetooth VIVAX BS-101 red
ЯРКИ И КАЧЕСТВЕНИ ИЗОБРАЖЕНИЯ
127,31 € / 249,00 лв.

Отзиви
Все още няма отзиви.