LG 32MN500M-B е висококачествен 32-инчов монитор от LG, който разполага с IPS технология, която ви осигурява по-чисти и постоянно точни цветове. Той ви предоставя пълен визуален контрол и цветове с ненадмината точност и яснота. Технологията на IPS панела ви осигурява по-бързо време на реакция, подобрено цветово представяне и перфектна видимост, независимо от ъгъла под който гледате екрана. LG 32MN500M-B разполага със защита от трептене, която намалява нивото на невидимото трептене на екрана, което спомага за предпазване на очите ви по време на работа с монитора. Това ви гарантира удобство и спокойствие, дори когато работите на монитора в продължение на часове. Мониторът разполага с режим за четене, който ви осигурява цветна температура, близка до тази на истинската хартия. По този начин ще предпазите зрението си от излишно напрежение, когато четете документи и други важни файлове. Освен това този монитор е подходящ избор за любителите на гейминга. Благодарение на технологията AMD FreeSync геймърите могат да се насладят на безупречно плавно движение по време на игрите с висока разделителна способност и висока динамика. По този начин досадното накъсване и трептене на екрана е намалено значително. Отличната Full HD 1920×1080 резолюция на този монитор ви гарантира перфектни визуализации и картина, която е реална като света около вас. Освен това мониторът има ултра тънки рамки, които ви помагат да се фокусирате в работата си или в любимата си игра, без да се разсейвате. В допълнение имате възможността да контролирате наклона на монитора, за да се наслаждавате на перфектни визуализации по възможно най-удобния за вас начин.
Монитор LG-ПО-ЧИСТИ И ПОСТОЯННО ТОЧНИ ЦВЕТОВЕ
Офертата е валидна до 03.10.2024
ДНИ
ЧАСА
МИН
СЕК
Добави промо код „TEHCOMNEW“ и получи 10% отстъпка при първа поръчка
173,32 € / 338,98 лв.
за забавление и игри
LG 32MN500M-B, 32″ Full HD IPS Monitor(1920 x 1080) with FreeSync, IPS Panel, 5ms, 1200:1, 250 cd/m2, 1920 x 1080, NTSC 72% Color Gamut, Flicker Safe, HDMI, Headphone Out, Tilt, Black
Купи с
13 x €15.94 (13 x 31.18 лв.)
Описание
Допълнителна информация
| Производител |
|---|
Отзиви (0)
Бъдете първият написал отзив за “Монитор LG-ПО-ЧИСТИ И ПОСТОЯННО ТОЧНИ ЦВЕТОВЕ”
Технически характеристики
| Размер на екрана, inch | 32" (81.28 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.1212 x 0.3637 mm |
| Време за реакция, ms | 5ms |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Яркост, cd/m2 | 250cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 200:1 |
| Динамичен контраст | 1 200:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | FreeSync |
| HDMI | 2 HDMI |
| Наклон | Tilt |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 72.9 x 20.8 x 51.3 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
Shipping & Delivery
Свързани продукти
Компютър за колело Xblitz SPEED C1 водоустойчив 21 функции
25,05 € / 48,99 лв.
Монитор-МОНИТОР С ТЪНКИ РАМКИ И КРАСИВ ИЗЧИСТЕН ДИЗАЙН
275,59 € / 539,01 лв.

Отзиви
Все още няма отзиви.