Представете си компактност. Изберете цена, която да отговаря на нуждите ви. Позволете на Titan OS да ви помогне да намерите всичко, което обичате да гледате във Full HD, и то бързо. С чист звук, ясни изображения до последния пиксел и безпроблемно гласово управление, седнете удобно, отпуснете се и се насладете на пътуването. Размерът е от значение. Този смарт телевизор е малък, лек и с компактен дизайн, което го прави идеален за всяко пространство. Прекрасно се вписва в дома или при пътуване. Слушайте. Чуйте всеки момент. Това е кристално чист Dolby Audio. От диалога до танца и от моменти от екшън филми до зашеметяващи природни сцени, можете да се насладите на по-ясен звук, докато пътувате. Ясни изображения. Рязкост на картината Pixel Plus. С висока разделителна способност и ясно изразени изображения този LED телевизор показва, че всеки малък детайл е от значение. По-ярки цветове. Ярки тонове. От най-тъмните сцени до най-ярката светлина – яснотата е всичко. Тук високият динамичен обхват впечатлява с по-ясни цветове и контраст.
Philips 32PFS6000/12, 32″ FHD LED 1920×1080, DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2, HDR 10, HLG, Dolby Audio, Smart, Titian, Pixel Plus FHD, 8GB, HDMI*3, USB*2, 802.11n, 12W RMS, Black
Офертата е валидна до 03.10.2024
ДНИ
ЧАСА
МИН
СЕК
Добави промо код „TEHCOMNEW“ и получи 10% отстъпка при първа поръчка
178,70 € / 349,51 лв.
за дома
PHILIPS телевизори
999 налични
Купи с
13 x €16.44 (13 x 32.15 лв.)
Описание
Допълнителна информация
Технически характеристики
| Размер на екрана, inch | 32" (81.28 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Технология | LED |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Smart функция | Smart TV Titan |
| Честота, Hz | 60Hz |
| Тунер | DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 |
| Аудио | 2 x 6 W fullrange speakers, Dialog, Music, Equalizer |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Bluetooth | - |
| Изводи за свързване | 3 HDMI, 2 USB 2.0, RJ-45, 3.5 mm audio jack, Optical Audio Output |
| Енергиен клас | E |
| Консумация, kWh/1000h | 25 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 71.5 x 20.5 x 45.1 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Други | Remote control included |
Shipping & Delivery
Свързани продукти
Телевизор Philips 32PHS5527/12, 32″ HD LED
152,88 € / 299,01 лв.
Телевизор, Hisense 65″ U7NQ, 4K Ultra HD 3840×2160
720,41 € / 1409,00 лв.
Телевизор, LG 32LQ630B6LA, 32″ LED HD TV, 1366×768
183,55 € / 358,99 лв.
Телевизор, Philips 32PFS6908/12, 32″ FHD LED 1920×1080
255,13 € / 498,99 лв.
Телевизор, Sharp 24FA2E, 24″ LED HD 1366×768
127,31 € / 249,00 лв.
Телевизор, Sharp 32FA2E, 32″ LED HD 1366×768
142,65 € / 279,00 лв.

