| Тегло | 0,0103 кг |
|---|---|
| Размери | 10 × 13,2 × 0,6 см |
Patriot VX Series 128GB micro SDXC V30
Офертата е валидна до 03.10.2024
ДНИ
ЧАСА
МИН
СЕК
Добави промо код „TEHCOMNEW“ и получи 10% отстъпка при първа поръчка
23,39 € / 45,75 лв.
за бизнеса и за дома
PATRIOT памети и SSD
999 налични
Купи с
на вноски започващи от 0.87 лв. (0.44 €)
Допълнителна информация
Технически характеристики
| Капацитет, GB | 128 GB |
|---|---|
| Памет, тип | micro SDXC |
| Скорост на четене, MB/s | Up to 90 MB/s |
| Скорост на запис, MB/s | Up to 80 MB/s |
| Клас | V30 C10 UHS-I U3 |
| Съвместимост | The Patriot VX V30 is fully compliant with SDA 6.X/5.X/3.0 and supported by Windows, Linux and Mac systems |
| Други | Shock Proof, Dust Proof, Waterproof and Weatherproof |
Shipping & Delivery

