| Тегло | 0,02 кг |
|---|---|
| Размери | 9,96 × 13,08 × 0,66 см |
Patriot P300 1TB M.2 2280 PCIE
Офертата е валидна до 03.10.2024
ДНИ
ЧАСА
МИН
СЕК
Добави промо код „TEHCOMNEW“ и получи 10% отстъпка при първа поръчка
212,42 € / 415,46 лв.
за специализирана употреба
PATRIOT памети и SSD
999 налични
Купи с
13 x €19.54 (13 x 38.22 лв.)
Допълнителна информация
Технически характеристики
| Предназначен за | Настолни компютри |
|---|---|
| Капацитет, GB | 1 024 GB (1 TB) |
| Външен/ вътрешен | Internal |
| Скорост на четене, MB/s | Up to 2100 MB/s |
| Скорост на запис, MB/s | Up to 1650 MB/s |
| Форм-фактор | M.2 (2280) |
| Интерфейс | PCIe Gen 3 x4, NVMe 1.3 |
| Цвят | N/A |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 80.0 x 22.0 x 3.8 mm |
| Тегло, g | 9 g |
Shipping & Delivery

