| Тегло | 0,05 кг |
|---|---|
| Размери | 0,8 × 13,3 × 17,8 см |
Patriot P220 2TB SATA3 2.5
Офертата е валидна до 03.10.2024
ДНИ
ЧАСА
МИН
СЕК
Добави промо код „TEHCOMNEW“ и получи 10% отстъпка при първа поръчка
365,21 € / 714,29 лв.
за специализирана употреба
PATRIOT памети и SSD
999 налични
Купи с
13 x €33.60 (13 x 65.72 лв.)
Допълнителна информация
Технически характеристики
| Предназначен за | Настолни и преносими компютри |
|---|---|
| Капацитет, GB | 2 048 GB (2 TB) |
| Външен/ вътрешен | Internal |
| Скорост на четене, MB/s | Up to 550 MB/s |
| Скорост на запис, MB/s | Up to 500 MB/s |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Интерфейс | SATA III 6Gb/s |
| Цвят | N/A |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 100.0 x 69.9 x 7.0 mm |
| Тегло, g | 46 g |
Shipping & Delivery

