WL30-550BL12 е фиксирана стенна стойка от Newstar, която е перфектният избор за плоски екрани до 55 инча. Тя има максимален капацитет от 45 килограма. Дълбочината на стойката е 2,3 сантиметра. Тази стойка е подходяща за екрани, които отговарят на VESA модел на отворите от 50х50 до 200х200 мм.
Neomounts Screen Wall Mount (fixed, ultra thin, VESA 200×200)
Офертата е валидна до 03.10.2024
ДНИ
ЧАСА
МИН
СЕК
Добави промо код „TEHCOMNEW“ и получи 10% отстъпка при първа поръчка
24,95 € / 48,80 лв.
за бизнеса и за дома
NEOMOUNTS BY NEWSTAR стойки
999 налични
Купи с
на вноски започващи от 0.93 лв. (0.48 €)
Описание
Допълнителна информация
| Тегло | 1,4 кг |
|---|---|
| Размери | 24,7 × 33,5 × 2,8 см |
Технически характеристики
| Предназначен за | Mонитори/Телевизори |
|---|---|
| Минимален размер на екрана, inch | 24" (61.0 cm) |
| Максимален размер на екрана, inch | 55" (139.7 cm) |
| Брой дисплеи | 1 |
| Наклон | - |
| Въртене | - |
| Ротация | - |
| Max VESA размер, mm | 50x50 - 200x200 |
| Максимално натоварване, кг | 45 kg |
| Регулируема дължина | Height: 28.7 cm, Width: 31.5 cm, Distance to wall: 2.3 cm, Height adjustment: None |
| Цвят | Black |
| Други | The mount features a nifty magnetic pull & release system, that allows you to attach the TV in a wink of an eye and secure the TV in safe and solid manner. The integrated spirit level assures easy installation of the mount |
Shipping & Delivery

