| Тегло | 3,5 кг |
|---|---|
| Размери | 26 × 41 × 10 см |
Разпродадено




MSI Katana 15 B13VEK, i7-13620H (10C/16T, up to 4.90GHz, 24 MB), GeForce RTX 4050 6GB GDDR6 194 AI TOPS, 15.6″ QHD (2560×1440), 165Hz, IPS-Level, 16GB RAM 2×8 (5200)MHz, 512GB PCIe Gen4x4 SSD, WiFi 6E, BT5.3, 4-Zone RGB Kbd, NO OS, 53.5 Whrs, 2.25 kg
Офертата е валидна до 03.10.2024
ДНИ
ЧАСА
МИН
СЕК
Добави промо код „TEHCOMNEW“ и получи 10% отстъпка при първа поръчка
1064,40 € / 2081,79 лв.
за забавление и игри
MSI преносими компютри
Изчерпан
Допълнителна информация
Технически характеристики
| Серия | Katana |
|---|---|
| Софтуер | No OS |
| Процесор, серия | Intel Core i7 |
| Процесор | Intel Core i7-13620H 3.60 GHz, 24 MB cache |
| Чипсет | Integrated SoC |
| Памет, GB | 16GB 5600MHz (2x8GB) |
| Памет, слотове | Max 64GB, 2 Slots |
| Памет, тип | DDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512GB PCIe GEN4x4 |
| Дисплей, inch | 15.6" (39.62 cm) |
| Сензорен дисплей | - |
| IPS матрица | IPS |
| Дисплей, резолюция | 2560x1440 |
| Честота на опресняване, Hz | 165Hz |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Видео карта, тип | Еxternal |
| Видео карта, модел | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Видео карта, GB | 6GB GDDR6 |
| Оптично устройство | - |
| Звук | 2x 2W, Nahimic 3 Audio Enhancer, Hi-Res Audio Ready |
| Мрежа | Gigabit Ethernet REALTEK/RTL8111H-VB-CG |
| Безжична мрежа | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | 2 M.2 SSD slot (NVMe PCIe Gen4) |
| USB порт | 1 USB Type-C (USB3.2 Gen1 / DisplayPort), 2 USB3.2 Gen1 Type-A , 1 USB 2.0 Type-A |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
Shipping & Delivery
Свързани продукти
Лаптоп, Asus Vivobook Go E1504FA-NJ935, AMD, Ryzen R3-7320U,15.6″ FHD (1920×1080),8GB DDR5 , 512GB SSD, AMD Radeon Graphics, Without OS, GREEN
432,55 € / 845,99 лв.
