Визуализирайте победата си с този невероятен 27-инчов гейминг монитор. MSI G274QPF E2 разполага с WQHD 2560×1440 резолюция, 180 Hz честота на опресняване и 1ms време за реакция, които ви дават конкурентното предимство, от което се нуждаете, за да победите опонентите си. Благодарение на технологията Adaptive-Sync, този монитор може да изравни честотата на опресняване на дисплея с вашия GPU за ултра-гладък геймплей. Бързият IPS дисплей предоставя на геймърите ултра бързо време за реакция от 1ms GTG, което значително ще намали появата на замъгляване на екрана. Кристално чистият образ със сигурност ще ви даде конкурентно предимство за прецизни решения в игри с бързи движения. Този геймърски монитор разполага с WQHD панел, който поддържа разделителна способност до 2560×1440. Панелът му е със съотношение 16:9, което дава възможността на геймърите да разглеждат по-големи игрови сцени в сравнение с други традиционни FHD панели и да вземат превес над останалите си конкуренти. MSI G274QPF има по-голямо цветово покритие в сравнение с обикновените монитори. Цветовете и детайлите на играта ще изглеждат по-реалистични и завършени, което ще допринесе за пълното ви потапяне в света на любимите ви игри. Когато се наслаждавате на любимите си игри никога не трябва да правите избор между накъсан геймплей или счупени кадри. С този страхотен гейминг монитор никога няма да се налага да правите подобен избор. Той ви гарантира плавна производителност без артефакти и гейминг изживяване на едно ново ниво.
Разпродадено




MSI G274QPF E2, 27″, Rapid IPS, 1ms, 180Hz, AG, WQHD 2560×1440, Adaptive-Sync, DisplayHDR 400, NIGHT VISION, 400 nits, 1x DP(1.4a), 1x USB Type C (DP Alt, PD 15W), 2x HDMI (2.0b), Heigh Adj. 130mm, Frameless, PIP/PBP, Vesa 75, 9S6-3CC29H-210
Офертата е валидна до 03.10.2024
ДНИ
ЧАСА
МИН
СЕК
Добави промо код „TEHCOMNEW“ и получи 10% отстъпка при първа поръчка
251,16 € / 491,23 лв.
за забавление и игри
MSI монитори
Изчерпан
Описание
Допълнителна информация
| Тегло | 8 кг |
|---|---|
| Размери | 14,5 × 81,5 × 50,2 см |
Технически характеристики
| Размер на екрана, inch | 27" (68.58 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Тип на матрицата | Rapid IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 2560x1440 |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.2331 x 0.2331 mm |
| Време за реакция, ms | 1ms |
| Честота на опресняване, Hz | 180Hz |
| Яркост, cd/m2 | 300cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 000:1 |
| Динамичен контраст | 100 000 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Честота H/ V | 90.9~242.4 KHz / 48~170 Hz |
| Тип синхронизация | Adaptive-Sync |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | 2 HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | USB Type-C |
| USB хъб | - |
| Наклон | -5° ~ -20° |
| Хоризонтално завъртане | -45° ~ 45° |
Shipping & Delivery
Свързани продукти
КАРТИНА С ОТЛИЧНИ ДЕТАЙЛИ И ПЕРФЕКТНИ ЦВЕТОВЕ
111,97 € / 218,99 лв.
Монитор Fujitsu-ОТЛИЧНИ БИЗНЕС ФУНКЦИИ НА ДОСТЪПНА ЦЕНА
245,07 € / 479,32 лв.
Монитор Fujitsu-ПЕРФЕКТНА КАРТИНА, УМНИ БИЗНЕС ФУНКЦИИ И ОТЛИЧНА ЕРГОНОМИЧНОСТ
390,01 € / 762,79 лв.
Монитор LG-ЯРКИ И ПРЕЦИЗНИ ЦВЕТОВЕ.
120,15 € / 234,99 лв.
Монитор Samsung-КАРТИНА С НЕВЕРОЯТНО ТОЧНИ И ЯРКИ ЦВЕТОВЕ
239,92 € / 469,24 лв.
Монитор-БЕЗУПРЕЧНИ ЦВЕТОВЕ С БЕЗПОГРЕШНА ТОЧНОСТ
152,88 € / 299,01 лв.
Монитор-ВИСОКОКАЧЕСТВЕНИ ВИЗУАЛИЗАЦИИ С ЯРКИ И ТОЧНИ ЦВЕТОВЕ
209,12 € / 409,00 лв.
Монитор-ПРЕДЛАГА НЕНАДМИНАТИ ВИЗУАЛИЗАЦИИ И КАРТИНА С НЕВЕРОЯТНИ ЦВЕТОВЕ
268,78 € / 525,69 лв.
